071-91009294  | 021-88724227  |

دانشگاه های لوکزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

دانشگاه های لوکزامبورگ، کالج ها، دانشکده های پزشکی، مدارس مهندسی و مدارس حقوقی بسیار مورد احترام و شناخته شده در جوامع آموزشی و دانشگاهی هستند و همچنان برنامه های معتبر، کارشناسی ارشد و Ph.D را برای افراد مانند یک برنامه ماجراجویی هوشمند هدایت می کنند.برای تحصیل در دانشگاه لوکزامبورگ ما از سه زبان استفاده می کنیم همچنین چند برنامه استراتژیک در مورد کارکنان اداری که از بسیاری از موسسات اروپایی هستند، ما را متمایز از سایر دانشگاه های اروپایی کرده است.

تحصیل در دانشگاه لوکزامبورگ

بهترین دانشگاه های جهان را کجا پیدا کنید؟ خوب تقریبا در هر کجا،از جمله لوکزامبورگ می توانید بسیاری از دانشگاه های برتر را پیدا کنید که جایگاه قانونی خود را در کنار برخی از بزرگترین نام های دانشگاه های بین المللی کسب کرده اند.رتبه بندی دانشگاه های جهان به این صورت است که آنها را از نظر توانایی های معلمان، کیفیت تحصیلات و رضایت دانشجویان، و همچنین نسبت دانشجویان بین المللی و تعداد استنادهای پژوهش انتخاب می کنند. بنابراین، کارهای زیادی انجام می شود که لیست این رتبه بندی دانشگاه ها و بهترین موسسات آموزشی دانشگاه های لوکس را ارائه دهند. با استفاده از بالاترین رتبه های دانشگاهی به عنوان نقطه شروع، می توانید شرط بگذارید که از دانش آموزان دیگر متمایز شوید و به نخبگان خوب و شگفت انگیز که در برخی از دانشگاه های برتر لوکزامبورگ شرکت کرده اند، بپیوندید.

نوآوری در دانشگاه لوکزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ قصد دارد یکی از دانشگاه های معتبر اروپایی با شخصیت های متمایز بین المللی، چند زبانه و بین رشته ای باشد و این باعث افزایش تقسیم تحقیق و تدریس می شود و برای تحقیق و آموزش در سراسر جهان شناخته شده است.

نوآوری در دانشگاه لوکزامبورگ

 زمینه های هدف گذاری شده در دانشگاه باعث شده است که این دانشگاه یک مدل ابتکاری برای آموزش عالی معاصر اروپا انتخاب شود.این آغاز چشم انداز مهاجرت تحصیلی به لوکزامبورگ است و در عین حال بخشی از چشم انداز لوکزامبورگ به عنوان کشور سرمایه گذاری در دانش، تحقیق و نوآوری است.

آموزش در دانشگاه لوکزامبورگ

امروز، پس از 10 سال تحولات شدید دانشگاهی یک دانشگاه تحقیقاتی مرتبط بین المللی بوجود آمده که دانشجویان زیادی را به خود مجذوب کرده.با توجه به اینکه دانشجویان از 115 کشور جهان، کارکنان دانشگاهی از 20 کشور و 78 دانشگاه شریک در سراسر جهان می آیند واژه “بین المللی” احتمالا یکی از مواردی است که این دانشگاه را به بهترین نحو توصیف می کند. در حقیقت برای سازماندهی تحرک دانشجویان کارشناسی ما حداقل یک ترم مطالعه در خارج از کشور را به دانشجویان مشتاق هدیه میدهیم. علاوه بر این، دانشگاه دارای چندین مدرک لیسانس و فوق لیسانس مربی دو یا سه ملیتی است و بخشی از نامزدهای دکتری خود را به سمت یک دکترای مشترک یا دو واحد مشترک اخذ کرده است.

اگر اطلاعی از قوانین مهاجرت لوکزامبورگ ندارید می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی میرداماد همراه باشید تا شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

اسکرول به بالا