تحصیل و اعزام دانشجو به آذربایجان

دانشگاه خزر باکو

دفتر امور بین الملل اولین و مهم ترین نقطه ی تماس برای دانشجویان بین المللی آینده است. دفتر امور بین الملل به تمام دانشجویان بین المللی ورودی و در حال حاضر ثبت نام شده در دانشگاه می پردازد. دانشگاه خزر باکو یک موسسه آموزشی خصوصی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، فارغ التحصیل و حرفه ای است که از مطالعات پیشرفته و تحقیقاتی حمایت می کند.

تحصیل در دانشگاه خزر باکو

دانشگاه خزر اولین دانشگاه در آذربایجان است که متشکل از چندین مدرسه مستقل است که با همان سیاست و اصول علمی می باشد که رشته های متنوعی در علوم انسانی و علوم اجتماعی، علوم مهندسی و کاربردی، اقتصاد، مديريت و مديريت بازرگاني و آموزش ارائه می دهد. متوسط ​​هزینه ی زندگی در باکو می تواند از 550 تا 800 AZN در هر ماه باشد. این شامل مواردی مانند اقامت (250 AZN / مشترک – 500 AZN / غیر مشترک)، مواد غذایی (150 AZN)، آب و برق (50 AZN ) و سایر هزینه ها (100 AZN: حمل و نقل، فعالیت های اجتماعی و غیر) می باشد.

ویزای دانشجویی باکو

برای سفر به آذربایجان شما باید از سفارت یا کنسولگری آذربایجان در کشور خود یک ویزا دریافت کنید. دانشگاه خزر نامه ای را برای متقاضیان موفق ارسال خواهد کرد که برای درخواست ویزا به آذربایجان به سفارت می فرستند. برای همه دانشجویان اجباری است که برای مدت بیش از سه ماه به آذربایجان بیایند تا ویزای دانشجویی در کشور محل اقامت پیش از سفر به آذربایجان بگیرند. دانشگاه خزر بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند. دانشجویان خارجی باید یک ویزای دانشجویی برای 3 (سه) ماه قبل از ورود خود بدست آورند.

ویزای دانشجویی باکو

پذیرش در دانشگاه خزر باکو

یک ماه قبل از پایان ویزا، شما برای مجوز اقامت درخواست می کنید که شما را قادر می سازد تا برای یک سال در کشور زندگی کنید. دفتر امور بین الملل به شما در دریافت مجوز اقامت کمک می کند. دانشجویانی که دارای دیپلم IB هستند می توانند برای خزر درخواست کنند. دانشجویانی که هنوز سال آخر برنامه ی IB را تکمیل می کنند، ممکن است درخواست دهند و اگر تعداد امتیازات 28 یا بالاتر پیش بینی شود، برای پذیرش در نظر گرفته می شوند.

بورسیه تحصیلی دانشگاه خزر باکو

دانشگاه خزر دانشجویانی که دیپلم IB را کسب کرده اند، به رسمیت می شناسد که به طور ایده آل برای تحصیلات دانشگاهی آماده شوند. به متقاضیان همه برنامه های کارشناسی دانشگاه خزر که موفق به کسب دیپلم IB با نمره 28 و یا بالاتر شده اند، یک بورس تحصیلی برای یک ترم در طول تحصیلات خود در دانشگاه خزر دریافت می کنند. متقاضیان با نمرات 36 تا 40، یک بورس تحصیلی برای دوره یک ساله خود (دو ترم) دارند. متقاضیانی که نمره ی 41 و بالاتر دارند، در تمام دوره ی کارشناسی خود، کمک هزینه ی تحصیلی خود را پرداخت می کنند.

اگر سوال های بیشتری در مورد پذیرش دارید، به دفتر امور بین الملل ارسال کنید، ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *