071-91009294  | 021-88724227  |

حقوق پرستاران در سوئد

حقوق پرستاران در سوئد

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

این مقاله تجربه دانشجوی پرستاری سوئدی از جنبه های مهم فرایند یادگیری و توانایی آنها در رسیدگی به برنامه تحصیلی و همچنین حقوق پرستاران در سوئد می باشد. هدف از این مقاله بررسی تجربیات دانشجویان پرستاری سوئد در زمینه های مراقبت از بیماران می باشد. این مقاله بر اساس مصاحبه با دانشجویان پرستاری، شش زن و دو مرد 36-35 ساله در طول سه سال تحصیل می باشد.

تحصیل و حقوق پرستاران در سوئد

نتایج نشان می دهد اهمیت ارائه دوره های بالینی در دانشگاه سوئد، به شدت متصل به بخش های نظری برنامه و استفاده از بازتاب و یادگیری مبتنی بر تجربه در برنامه پرستاری است.دانشجویان با داشتن یک هدف مشخص، توانایی دوباره ارزیابی ایده های خود،استفاده از تجربیات خود به عنوان یک ابزار برای یادگیری،می توانند در این رشته به موفقیت برسند.سوئد متعهد به انجام آنچه برای بیماران ما، جامعه ما و مراقبان ما منفعت دارد، می باشد. ما اهمیت زیادی در مورد میراث یکپارچگی و صداقت می گذاریم و ما از هر فردی در سوئد می خواهیم که در تمام فعالیت ها و ارزش ها به نحو احسنت استفاده کند.در مواردی که منافع درک شده یا واقعی وجود دارد، ما آنها را به طور کامل بررسی و مدیریت می کنیم.

تحصیل پرستاری در سوئد

رفتارنامه پرستاران استانداردها را برای مراقبت در تمام تعاملات با بیماران، همکاران، پرداخت کنندگان و فروشندگان، به نحو صحیح، منصفانه و اخلاقی اجرا می کند. ما همچنین یک برنامه جامع و انطباقی قوی داریم که تضمین می کند ما از تعهدات اخلاقی، و مقرراتی که در زمینه رفتار تجاری عمل می کنند، پیروی می کنیم و زمانی که مسئله ای بوجود می آید، به طور مناسب شناسایی و مورد توجه قرار می دهیم.

تحصیل پرستاری در سوئد

جهت تحصیل در سوئد، ما به همه مراقبت کنندگان از بیمار، ارزش می دهیم و متعهد به همکاری مستقیم با آنها هستیم، ما هر روز مراقبت های ویژه را فراهم می کنیم.از آنجایی که پنج ماه پیش مدیر اجرایی دائمی شدم، شخصا با هزاران نفر از مراقبان در انجمن ها، جلسات گروهی، در مکالمات یک به یک ملاقات کردم. علاوه بر این، من اخیرا چندین نماینده مراقب ارائه شده توسط SEIU را برای دیدار در دفتر خود برای به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود دعوت کردم.

زندگی در سوئد

همه ما با تعهد مشترک برای بهبود زندگی مردم و خدمت به جامعه به سوئد آمدیم. به عنوان مدیرعامل، از بازخورد همه مراقبین خوش حال هستم. همکاری به ما کمک می کند تا اقامت سوئد بهترین مکان برای کار و دریافت مراقبت و درمان باشد.ادندز سوئدی افتخار می کند که از صدها نامزدی که به اشتراک گذاشته شد، هفت نامزد و سه برنده جایزه مارس Dimes سال نوری را برای سال 2017 به عهده داشته است. هر ساله، مارس دیسم، با شناخت پرستاران، به کار پرستاری مشغول می باشد. در سراسر جامعه که مشارکت و دستاوردهای آن نفوذ قابل توجهی در حرفه پرستاری در واشنگتن داشته است نیز این موارد مشهود است.برنده های جایزه سوئد Edmonds عبارتند از:

  • مگی بیسل، مارس دیمز پرستار سال برای جامعه و بهداشت عمومی
  • سوئد ادومز، RN، سرپرست بالینی مراقبت های ویژه
  • کریستن مک دونالد، March of Dimes پرستاری اضطراری
  • ادیمز سوئدی، هماهنگ کننده سکته مغزی و تروما در بخش اورژانس
  • مایک هاستینگز، March of Dimes پرستار سال دفاع مقدس
  • ادیمز سوئد، مدیر کلینیک خدمات اضطراری
  • مارس دیمز موفقیت 15 ساله خود را برای احترام به بهترین و پرطرفدارترین پرستارهای محلی واشنگتن در سالن های شهر جشن می گیرد.

اگر کشور سوئد برای زندگی و تحصیل انتخاب کرده اید می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی میرداماد به گفت و گو بنشینید تا شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

اسکرول به بالا