071-91009294  | 021-88724227  |

تخصص پزشکی در هلند

تخصص پزشکی در هلند

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

افرادی که از دانشگاه پزشکی بعد از گرفتن تخصص پزشکی در هلند فارغ التحصیل می شوند، معمولا در یک بیمارستان مخصوص به کار خود در زمینه مراقبت های پزشکی مشغول به کار می شوند. پس از بدست آوردن برخی از تجربه ها، از طرف بیمارستان برای گذراندن یک دوره کارآموزی در تخصص مورد نظر دعوت می شوید. دوره های انتخاب سالانه و مصاحبه شغلی برگزار می شود.

شرایط تخصص پزشکی در هلند

انجمن پزشکی سلطنتی (KNMG) سازمان حرفه ای برای تحصیل در هلند در دوره پزشکی است، این سازمان در سال 1849 تأسیس شد. از ژانویه سال 1999، KNMG به فدراسیون انجمن های حرفه ای پزشکان تبدیل شده است. هدف اصلی ما بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی و بهبود سلامت عمومی است. این امر با پاسخ فعالانه به تحولات در مراقبت های بهداشتی و اجتماعی با توسعه خط مشی ها و سیاست ها و ارائه خدمات به اعضاء ما به دست می آید. یکی دیگر از اهداف مهم KNMG تنظیم آموزش حرفه ای و ثبت نام متخصصان است.

دوره های تخصص پزشکی در هلند

فدراسیون KNMG متشکل از انجمن پزشکان عمومی (KAMG)، انجمن ملی پزشکان دستمزد (LAD)، انجمن ملی پزشکان عمومی (LHV)، انجمن بهداشت حرفه ای هلند (NVAB)، انجمن پزشکان سالم (Verenso)، انجمن پزشکی بیمه هلندی (NVVG)، انجمن متخصصین پزشکی هلندی (Federatie van medisch specialisten) و انجمن دانشجویان پزشکی (De Geneeskundestudent) است. انجمن پزشکی داخلی هلند سالانه یک کنگره سه روزه را تشکیل می دهد. در طول این کنگره، گروه جوانان هلندی به طور سنتی جلسه ای را برگزار می کنند.

دوره های تخصص پزشکی در هلند

 

آموزش تخصص پزشکی در هلند

یک راه جایگزین پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه پزشکی، درخواست ویزای کاری هلند است که پس از آن مستقیما برای گذراندن یک دوره کارشناسی تخصصی (به جای کسب تجربه بعنوان یک پزشک در ابتدا) به طور مستقیم اقدام می کنید. آموزش پزشکی در هلند به صورت رسمی به عنوان متخصص داخلی، 6 سال طول می کشد. 4 سال از طب را در بخش داخلی و چرخش در بخش های مختلف (1 سال طب داخلی، 1 سال کلینیک های سرپایی و مشاوره، 1 سال چرخش در ICU، قلب و ریه) و بعد از آن دو سال در یکی از تمایزات مانند هماتولوژی، نفرولوژی، geriatrics، انکولوژی، پزشکی داخلی حاد، ICU، فارماکولوژی، ایمونولوژی و بیماری های آلرژیک، بیماری های عفونی یا غدد درون ریز شروع به فعالیت می کنید.

اگر می خواهید اطلاعاتی در زمینه بهترین کشور برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی را داشته باشید، مشاورین ما در موسسه میرداماد می توانند شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

اسکرول به بالا