071-91009294  | 021-88724227  |

تحصیل در استان بریتیش کلمبیا

تحصیل در استان بریتیش کلمبیا

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

دانشگاه ها و کالج های بریتیش کلمبیا به طور مداوم در میان موسسات عالی رتبه در کانادا قرار دارند و بسیاری نیز در سراسر جهان مشهور هستند. صدها موسسه آموزش عالی جهت تحصیل در استان بریتیش کلمبیا وجود دارد، که دانشجویان کانادا از سراسر جهان می توانند برای کسب گواهینامه های دیپلم یا مدارک آکادمیک در این استان حضور یابند.

شرایط تحصیل در استان بریتیش کلمبیا

جهت تحصیل در کانادا امروزه کالج ها و موسسات حرفه ای خصوصی بریتیش کلمبیا برای ارائه خدمات آموزشی عالی به شهروندان این منطقه مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم آموزش عالی یکپارچه در بریتیش کلمبیا یک مدل جهانی برای آموزش پیشرفته و انعطاف پذیر است. علاوه بر این، زمانی که تحصیلات خود را تکمیل کردید، استان مجموعه وسیعی از گزینه های اشتغال و مهاجرت را برای شما فراهم می کند. این استان دارای یازده دانشگاه عمومی و پنج دانشگاه خصوصی است.

دوره های تحصیل در بریتیش کلمبیا

دانشگاه های زیر طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی فارغ التحصیل را در تعدادی از حوزه های دانشگاهی بریتیش کلمبیا ارائه می دهند. کارشناسی ارشد به طور کلی یک سال طول می کشد، در حالی که دکترا بین سه تا پنج سال است.

دوره های تحصیل در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا نیز اولین استان در کانادا است که برای دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیلات تکمیلی، متعهد ارائه آموزش با کیفیت است. تضمین کیفیت آموزش و پرورش (EQA) مهر تاییدیه دولتی برای موسساتی است که دارای بالاترین سطح کیفیت در استان هستند.

پذیرش در دانشگاه های بریتیش کلمبیا

هر ساله هزاران دانش آموز از سراسر جهان به بریتیش کلمبیا می روند تا انگلیسی را مطالعه و یاد بگیرند. اگر در فکر تحصیل در B.C هستید، باید تصمیم بگیرید که کجا می خواهید تحصیل کنید و سپس برای پذیرش درخواست کنید. هنگامی که شما پذیرفته شوید، موسسه یک نامه پذیرش را صادر می کند. شما ممکن است واجد شرایط کمک هزینه تحصیلی باشید. اگر برنامه تحصیلی در B.C بیش از 6 ماه به طول می انجامد و مقیم دائم نیستید، پس باید از اداره شهروندی و مهاجرت کانادا اجازه اقامت دریافت کنید.

دانشجویان بین المللی در بریتیش کلمبیا

دانشجویان بین المللی هنگام تحصیل در بریتیش کلمبیا، مشمول کار نیز می شوند. هنگام ورود به کانادا، باید مدارک زیر را به افسران گمرک این کشور نشان دهید:

  • گذرنامه معتبر یا مدرک سفر
  • معرفی نامه از دفتر ویزا که مجوز تحصیل شما را تایید کرده است.
  • کپی از نامه پذیرش از موسسه در بریتیش کلمبیا که در آن شما اجازه تحصیل داده شده است.
  • داشتن منابع مالی کافی برای طول دوره اقامت
  • معرفی نامه ها

پیشنهاد می شود که برای آگاهی یافتن از شرایط تحصیل در دانشگاه های کانادا به وب سایت موسسه میرداماد مراجعه نموده و یا اطلاعات و مدارک خود را با مشاورین موسسه بررسی کنید.

اسکرول به بالا