071-91009294  | 021-88724227  |

بهترین کشور برای مهاجرت مهندس شیمی

بهترین کشور برای مهاجرت مهندس شیمی

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

بر خلاف بسیاری از حرفه های دیگر برای مهاجرت مهندسی شیمی، شما این فرصت را دارید که در هر جایی از جهان که بیشتر شما را جذب می کند، اقدام نمائید. شما را به مطالعه لیستی از بهترین کشور برای مهاجرت مهندس شیمی جهت مشاغل مهندسی در خارج از کشور دعوت می کنیم.

شرایط بهترین کشور برای مهاجرت مهندس شیمی

با توجه به ساختار فزاینده بین المللی صنعت شیمی، ممکن است جای تعجبی نباشد که مهندسان تازه وارد بیشتر در حال انتخاب شغل مهندسی درهر زمان هستند. مهاجرت کاری برای مهندسی شیمی می تواند فرصت خوبی برای کشف بخش جدیدی از جهان باشد، شما می توانید خود را در یک فرهنگ جدید غوطه ور کنید تا کسب مهارت های خاص شما بیشترین ارزش را داشته باشد. مهندسی شیمی یک زمینه بسیار پر جنب و جوش است، تقاضا برای مهندسی شیمی در جهت جذب نیروی کار جهانی بسیار چشم گیر واقع شده است و مهندسی شیمی رشته پرطرفدار و پراز مخاطبی می باشد.

مهندسی شیمی در کانادا
مهندسی شیمی در کانادا

مهندسی شیمی در کانادا

کانادا یک کشور پیشرفته است، این کشور دارای اقتصاد پیشرفته و دسترسی گسترده به منابع طبیعی مانند گاز و چوب است. همچنین دارای مجلس قانون گذاری زیست محیطی و اجتماعی است که جای آن را برای مهندسانی که از این مسائل پرشور هستند، باز می کند. کسانی که به دنبال شغل های مهندسی نفت و شیمی در خارج از کشور و یا مشاغل شیمیایی در خارج از کشور هستند، از اقتصاد غنی با منابع کانادا بهره مند خواهند شد. به منظور تمرین، شما مجبور به استفاده از یک انجمن مهندسی حرفه ای در کانادا می شوید، اما این مساله باعث می شود، به همان اندازه به یکی از پویایی ترین کشورها در جهت نیروی کار در کانادا تبدیل گردد.

مهندسان شیمی در نیوزلند

نیوزیلند نیز یک کشور عالی برای پیدا کردن شغل برای مهندسان شیمی در خارج از کشور است، نیوزیلند دارای یکی از پایدار ترین اقتصادهای جهان است و یک مقصد عالی برای مهندسین شهری است. نیوزیلند یک کشور بزرگ با بیش از 4 میلیون شهروند است، اما هنوز با کسری مهندسی شیمی در نیروی کار خود مواجه است، به این معنی که شغل برای مهندسان در نیوزیلند بسیار پرطرفدار و دارای جذب نیروی بالا است، این کشور به دلیل کمبود نیروی کار مهندسی شیمی موقعیت بسیار خوبی را برای جذب نیروی کار ایجاد نموده است.

مهندسی شیمی در سوئیس

مهاجرت به سوئیس می تواند یک مقصد به همان اندازه پرثمر برای جستجوی شغل های مهندسی شیمی در خارج از کشور باشد. این کشور کاملا بی طرف است و یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان و بخش کوچکی از آن به طور مستقیم از موفقیت در مهندسی نوآوری ناشی می شود. تحقیقات علمی و تولید هر دو از اجزای حیاتی اقتصاد سوئیس هستند، به همین دلیل مهندسان مکانیک و شیمیایی به دنبال یافتن کار در خارج از کشور در این کشور صلح آمیز اروپایی هستند. این کشور در خصوص زمینه کاری شما پیشرفت به سزایی را برای شما رقم خواهد زد و دارای طیف گسترده ای در زمینه پیشرفت جهانی مهندسی شیمی می باشد.

کار مهندسی در آلمان
کار مهندسی در آلمان

کار مهندسی در آلمان

آلمان غنی ترین کشور در مهندسی شیمی می باشد که به شناخت کافی در جهان رسیده است و دارای رتبه بسیار خوبی در جهان می باشد. آلمان به دلیل پیشرفت در صنایع خودرو سازی و داروسازی شگفت انگیزش، مکان بسیار پر سود خود را برای پیدا کردن شغل برای مهندسان در خارج از کشور، به خصوص در بخش های زیست شناسی و شیمیایی رقم زده است.

تحصیل در رشته مهندسی شیمی در آلمان در دانشگاه های شیمی این کشور، یکی از بهترین دانشگاه های جهان برای تحقیقات علمی هستند و این روح نوآوری به بخش های حرفه ای آن منتهی می شود، که مسبب جذب نیروی کار در زمینه ی مهندسی شیمی باشد. جای تعجبی برای این کشور باقی نخواهد ماند چرا که زمینه های خوبی برای جذب نیروی کار در خصوص مهندسی شیمی ایجاد نموده است.

مشاورین ما در موسسه میرداماد می توانند شما را از مهندسی شیمی در نروژ و دیگر کشورها به صورت کامل آشنا کنند، با ما در ارتباط باشید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

نظرات کاربران

 • توسط حسن
  تاریخ: اسفند 18, 1397
  نفر
  نفر

  سلام . من 38 ساله هستم و متاهل دارای دو فرزند مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی و دوازده سال سابقه کار در صنایع گاز . با این شرایط برای ویزای کار و اقامت کدام کشورها می توانم اقدام کنم.

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: اسفند 19, 1397
   نفر
   نفر

   سلام وقت بخیر شما می توانید با دریافت ویزای جاب سیکر المان و تاییدیه مدارک خود ویزای کار کشور مربوطه را دریافت نمایید و با توجیه اقتصادی اقامت را برای خود رقم بزنید.

 • توسط مژگان
  تاریخ: خرداد 22, 1399
  نفر
  نفر

  سلام..کارشناس ارشد مهندسی شیمی هستم با حدود۵ سال سابقه کار..متاهل هستم و به همراه همسرم قصد گرفتن ویزای کاری در وهله اول و بعد ویزای تحصیلی دارم..البته با مدرک آیلتس
  لطفه راهنماییم کنید.

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: خرداد 25, 1399
   نفر
   نفر

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید با توجه به سن خود برای ویزای جاب سیکر آلمان اقدام نمایید.

دیدگاهتان را با ما در میان بزارید

اسکرول به بالا