071-91009294  | 021-88724227  |

راهنمای مشاغل برای مهاجرت کاری به انگلستان

راهنمای مشاغل برای مهاجرت کاری به انگلستان

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

مهاجرت کاری یکی از انواع روش های مهاجرتی است که هر فرد می توان به واسطه آن برای خود آینده نگری های جذابی داشته باشد. برای مهاجرت کاری به کشور های مختلف لازم است تا مولفه های بسیاری را مورد بررسی قرار دهید. به عبارتی لازم است تا شرایط متفاوتی را بررسی کنید. مهاجرت همواره می تواند با چالش های بسیاری روبرو باشد اما اگر شما بتوانید قبل از هر گونه اقدامی اطلاعات خود را روز به روز افزایش دهید، می توانید در مقابل مشکلات و چالش ها بهتر عمل کنید. در این مقاله نیز ما به بررسی راهنمای مشاغل برای مهاجرت کاری به انگلستان می پردازیم.

انگلستان یا انگلیس یکی از کشور های اروپایی می باشد که از سال های دور مورد علاقه مهاجران بوده است. بسیاری از دانشجویان و متقاضیان کار یا سرمایه گذاری برای ادامه زندگی خود اقدام به مهاجرت به انگلستان می کنند. مهاجرت به انگلستان از روش های مختلفی در دسترس می باشد. به طور مثال شما می توانید با مهاجرت کاری به انگلستان، مهاجرت تحصیلی به انگلستان، مهاجرت سرمایه گذاری به انگلستان، مهاجرت از طریق تولد فرزند در انگلستان، مهاجرت از طریق ازدواج در انگلستان و غیره اقدام نمایید. برای اطلاع از هر کدام این روش های مهاجرتی می توانید به موسسه حقوقی توسعه گستران عدالت و مهر میرداماد مراجعه نمایید. موسسه حقوقی توسعه گستران عدالت و مهر میرداماد دارای نمایندگی های معتبر در شهر های شیراز و تهران می باشد.

راهنمای مشاغل برای مهاجرت کاری به انگلستان

مهاجرت کاری به انگلستان یکی از انواع روش های مهاجرتی به این کشور می باشد. برای مهاجرت کاری می بایست از قبل شرایط کار در انگلستان و قوانین کاری را به دقت مورد بازرسی قرار دهید. این کار باعث می شود تا شما به عنوان متقاضی کار در این کشور با دیدی وسیع تر پیش بروید و در ارتباط با شرایط پیش رو خود را آماده کرده باشید. پس از تکمیل اطلاعات و یافتن کار، می توانید برای دریافت ویزای کاری انگلستان اقدام نمایید. البته توجه داشته باشید که برای مهاجرت به انگلستان می توانید از راه های دیگری هم اقدام کنید.

به طور مثال می توانید برای تحصیل در انگلستان اقدام کنید. مثلا می توان برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان اقدام نمود. در ادامه شما می توانید برای سرمایه گذاری در انگلستان مثلا خرید ملک در انگلستان یا ثبت شرکت در انگلستان اقدام نمایید. مشاغل بسیار زیادی برای کار در این کشور وجود دارد اما این که چه کاری برای شما مناسب خواهد بود، بسته به موقعیت و شرایط شما خواهد داشت. مشاغل کاری در انگلستان برای افراد مختلف متفاوت هستند. به طور مثال اگر شما دانشجو باشید می توانید به صورت پاره وقت کار کنید. به همین دلیل موارد مختلفی را باید به عنوان یک دانشجوی متقاضی کار مورد بررسی قرار دهید.

حتما این موارد با شرایط افرادی که متقاضی کار هستند و صرفا برای کار مراجعه کرده اند متفاوت خواهد بود. از این رو لازم است تا برای مهاجرت کاری به انگلستان و یا یافتن شغل در این کشور با هر روش مهاجرتی در ابتدا همه شرایط را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه اما ما با تنوع مختلفی اقدام به ارائه بهترین مشاغل برای کار در انگلستان می کنیم. این مشاغل می توانند حتی برای دانشجویان و کار دانشجویی در انگلستان هم مفید باشند. به همین دلیل لیست ارائه شده در ادامه راهنمای مناسبی خواهد بود.

بهترین مشاغل ۲۰۲۰ در انگلیس

مشاغل بین المللی در انگلستان یک روش ایده آل برای به دست آوردن تجربه محیط کاری می باشد. این تجربه ها رزومه شما را با مهارت های مختلف تقویت می کند. زندگی در انگلستان همچنین روش ایده آل برای تجربه شخصیت های متعدد این کشور است. شما با حضور در این کشور تجربه های بسیار زیادی را کسب خواهید کرد. با توجه به توسعه حرفه ای ، مشاغل موجود در این کشور برای شما درگاه بسیار مناسبی به جهت تقویت شرایط هستند. در واقع شما با کار در اتگلستان می توانید شرایط خود را در بازار های جهانی و بین المللی بهبود ببخشید.

بهترین مشاغل ۲۰۲۰ در انگلیس
بهترین مشاغل ۲۰۲۰ در انگلیس

فرصت های شغلی بسیاری در این کشور وجود دارد که حتی برای دانشجویان یا افراد علاقه مند به کار های پاره وقت هم مناسب می باشد. به طور مثال شما می توانید به پرستاری از کودکان مشغول شوید و در کنار یک خانواده انگلیسی زندگی کنید. شما می توانید در مشاغل تدریس پیش بروید. حتی می توانید کار در رستوران ها را نیز تجربه کنید. تمام این ها فرصت های شغلی مناسبی برای حضور در این کشور هستند. در ادامه به بررسی دقیق کار ها و شاغل موجود می پردازیم و با جزئیات بیشتری آن ها را بیان می کنیم. 

موفقیت شغلی با کالج معلمان آسیا در انگلستان

برخی از دوره های تحصیلی یا کارآموزی در انگلستان وحود دارند که به واسطه آن ها مهارت های شما به عنوان یک ارزش جدید افزایش می یابد. این دوره ها یا آموزش ها به صلاحیت شخصی و حرفه ای شما می افزایند و باعث موفقیت هر چه بیشترتان می شوند. یکی از این موسساتی که برای کار در انگلستان شما را به مسیر درستی هدایت می کنند، کالج معلمان آسیا می باشد. کارآموزی در این کالج شما را یک معلم شگفت انگیز، خلاق، پر انرژی، مشتاق و فرهیخته می کند. آموزش مهارتهای عملی با کالج معلمان آسیا ، ارائه دهنده برجسته آموزش دوره های انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TEFL) و خدمات جایگزینی شغل است.

این برنامه آمادگی ایده آل برای تأمین مشاغل بین المللی در انگلیس، بلکه فراتر از شبکه بین المللی آن ها را فراهم می کند. دوره ساختاری همچنین می تواند یک سکوی پرتاب برای یک حرفه طولانی مدت در خارج از کشور باشد. از این رو شما می توانید با استفاده از کالج معلمان آسیا خود را برای بهترین مشاغل نه تنها در انگلستان بلکه برای کشور های دیگر هم آماده کنید. در واقع شما با حضور در این مرکز می توانید شغل آینده خود را در زمینه آموزش و تدریس تضمین نمایید. ضمن این که بخش آموزش می تواند یکی از پر درآمد ترین زمینه های کاری در کشور انگلستان و سایر کشور ها باشد. 

موفقیت شغلی با مرکز BUNAC انگلستان

یکی از گزینه هایی که می تواند شما را برای شغل در انگلستان و مشغول به کار شدن در این کشور آماده کند، موقعیت های شغلی به دست آمده با روند های یادگیری یا کارآموزی در مرکز BUNAC انگلستان می باشد. با حضور در این مرکز شما با افراد زیادی ملاقات می کنید و از استقلال بیشتری برخوردار خواهید بود. در واقع شما ضمن تجربه زندگی در انگلیس از منظر داخلی ، تجربه شغلی و حرفه ای را کسب می کنید. این مرکز مستقر در لندن است و در خارج از انگلستان و در میان قطب فرهنگ انگلیس و تجارت بین الملل ، شغل هایی را در خارج از انگلیس هم ارائه می دهد.

زندگی در سبک لندن، بازدید از کافه های باکلاس درجه یک ، لذت بردن از پیک نیک در پارک و بازدید از گالری های هنری بیشتر از آنچه می خواهید شما را با فضای این کشور آشنا می کند. همین آشنایی با فضا موجب شناخت بیشتر شما از شرایط خواهد شد. در واقع امکان پیشرفت شغلی را در یک محیط سریع و دارای شهرت بین المللی فراهم می کنید و حتی رزومه شما نیز قوی تر از قبل خواهد شد. از این رو برای موفقیت شغلی خود می توانید در این مرکز ابتدا فعالیت های کارآموزی را تجربه نمایید. 

موفقیت های شغلی با مرکز Mountbatten انگلستان 

مرکز Mountbatten انگلستان یکی از بهترین مراکز برای کارآموزی می باشد. به عبارتی شما می توانید بهترین تجربه خود را در این مرکز داشته باشید. تا جایی که بسیاری بر این عقیده هستند، هرگز فرصتی مانند این موقعیت در اختیار آن ها قرار نخواهد گرفت. اما چرا این مرکز موجب بهبود شرایط شغلی و موفقیت شغلی افراد می شود؟! برنامه Mountbatten ترکیبی منحصر به فرد از تجربه کار در محل کار و توسعه مهارت است. کارآموزان با کار در این مرکز و کسب تجربه در آن در یک محیط کار جهانی تجربه کسب می کنند.

متقاضیان علاوه بر شانس کار در انگلستان، برای کسب صلاحیت در زمینه اشتغال در کشور های دیگر نیز آماده خواهند شد. به عبارتی این مرکز شما را علاوه بر کار در انگلستان برای کار در خارج از این کشور و سایر کشور ها هم آماده می کند. به همین دلیل قبل از هر گونه اقدامی می توانید برای کارآموزی در این مرکز یا یادگیری مهارت های جذاب در این موسسه اقدام نمایید. این کار باعث موفقیت هر چه بیشتر شما خواهد شد. 

موفقیت های شغلی با تجربه های کار دانشجویی در انگلستان

کار های دانشجویی و موقعیت های شغلی دانشجویی در انگلستان موجب می شود تا شما برای بازار کار آماده شوید. در واقع اگر شما برای تحصیل در انگلستان وارد این کشور می شوید و حتی می خواهید با هزینه شخصی هم برای تحصیل اقدام کنید، شرایط کار دانشجویی در این کشور را نادیده نگیرید. در دوران تحصیل راه های ایده الی برای مشاغل پاره وقت وجود دارد که شما به واسطه آن می توانید تمام هزینه یا بخشی از هزینه های تحصیل خود را پرداخت نمایید.

به طور مثال دانشجویان می توانند برای مشاغل کاری به جهت تدریس اقدام کنند یا این که در زمینه های کار های مربوط به رستوران ها فعالیت کنند. تمام این کار ها باعث می شود تا دانشجویان بتوانند در عین داشتن هزینه های تحصیل یا زندگی، برای کار نیز آماده شوند. شما حتی می توانید برای آموزش زبان انگلیسی به سایر دانشجویانی که در این زبان ضعیف هستند اقدام کنید. این تجربه ها شما را با فضای کار آشنا می کند و باعث می شود تا بتوانید به جهت کار در آینده خود را آماده کنید. پس تجربه های کار دانشجویی را از دست ندهید.

موفقیت شغلی با تجربه های کارآموزی در انگلستان

یکی از مهم ترین مولفه هایی که در زمینه کار در انگلستان و موفقیت کاری در این کشور تاثیر دارد، تجربه های کارآموزی می باشد. مشاغلی که شما به عنوان کارآموزی در انگلستان انحام می دهید، می تواند به عنوان بخش بزرگی از موفقیت شغلی شما در نظر گرفته شود. متقاضیان در دوره های کارآموزی می توانند برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی و مهارت های تحقیق در زمینه شغل اقدام نمایند. به عبارتی حضور در دوره های کارآموزی باعث می شود تا شما تجربه های بسیار زیادی را کسب نمایید.

کسب این تجربه ها در تقویت رزومه کاری بسیار کمک کننده است. شما حتی می توانید با این روند در کار های بین المللی و شرکت های بزرگ هم مشغول شوید. حتی اگر در دوران تعطیلات خود هستید، می توانید برای کارآموزی اقدام نمایید. برخی دوره های کارآموزی هم می تواند شما را برای تفریحات و تجربه های زندگی پیشرفته آماده کند و هم می تواند برای موقعیت های شغلی شما شرایط مناسبی را داشته باشد. شما می توانید این دوره های کارآموزی را در دانشگاه ها و یا حتی در سایت های شغلی هم مشاهده نمایید. 

تجربه های کارآموزی در انگلستان
تجربه های کارآموزی در انگلستان

سوالات متداول در ارتباط با راهنمای مشاغل برای مهاجرت کاری به انگلستان

 1. آیا کار و مهاجرت کاری به انگلستان شرایط مناسبی دارد؟

  بله برای کار در انگلستان شرایط بسیار مناسبی وجود دارد.

 2. آیا روند مشاغل در انگلستان با هم یکسان هستند؟

  خیر هر نوع شغلی دارای شرایط خاص خود است.

 3. مشاغل پاره وقت در انگلستان برای دانشجویان کدامند؟

  برخی از این مشاغل عبارتند از: پرستاری کودکان، تدریس زبان انگلیسی یا تدریس مهارت های دیگر و غیره.

 4. کالج معلمان آسیا در انگلستان چگونه باعث موفقیت شغلی می شود؟

  دوره های موجود در این کالج افراد را برای کار بین المللی و آموزش با کیفیت بالا آماده می کنند.

 5. آيا کالج معلمان آسیا در انگلستان شما را برای کار در کشور هایی به غیر از انگلستان هم آماده می کند؟

  بله نحوه فعالیت در این کالج به نحوی است که متقاضیان می توانند برای کار در کشور های مختلف اقدام کنند.

 6. مرکز BUNAC انگلستان چه شرایطی را برای کار فراهم می کند؟

  این مرکز در میان قطب فرهنگ انگلیس و تجارت بین الملل ، شغل هایی را در خارج از انگلیس هم با برنامه های خود ارائه می دهد.

 7. مرکزMountbatten انگلستان با چه شرایطی برای کار به متقاضیان کمک می کند؟

  این مرکز بهترین تجربه های کارآموزی را برای متقاضیان فراهم می کند. 

 8. آیا با کار دانشجویی در انگلستان می توان برای کار در شرکت ها و مراکز دیگر موفق شد؟

  بله کار دانشجویی باعث افزایش تجربه و مهارت دانشجویان می شود.

 9. چه مدل کار هایی به عنوان کار دانشجویی مناسب در انگلستان می باشد؟

  مدل کار های موجود عموما به صورت پاره وقت ارائه می شوند و باید بر مبنای روند دانشگاه باشند.

 10. تجربه های کارآموزی در انگلستان چگونه باعث موفقیت شغلی می شود؟

  دوره های کارآموزی باعث افزایش تجربه و بهبود مهارت ها و رزومه اشخاص می شود.

 11. آیا کارآموزی و کار دانشجویی در انگلستان باعث بهبود در رزومه کاری می شود؟

  بله با این کار دانشجویان برای کار های آینده خود رزومه قوی تری خواهند داشت.

اسکرول به بالا