071-91009294  | 021-88724227  |

بهترین شهر اسپانیا برای زندگی

بهترین شهر اسپانیا برای زندگی

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

شروع یک زندگی جدید در بهترین شهر اسپانیا برای زندگی یک رویا برای بسیاری از مردم است. شرایط زندگی در اسپانیا در شهرهای بزرگ مادرید و بارسلونا ممکن است بهترین انتخاب های باشند، آنها به طور مرتب به عنوان دو شهر مطلوب اروپایی برای غذا، فرهنگ و تاریخ خود رتبه بندی می شوند. اما وقتی به هزینه و کیفیت زندگی می پردازیم، گزینه های بهتر برای بررسی وجود دارد.

شرایط بهترین شهر اسپانیا برای زندگی

سومین شهر جهت مهاجرت به اسپانیا، والنسیا است. حمل و نقل عمومی در این شهر عالی و مدارس عالی محلی و بین المللی در آن وجود دارد. این شهر دارای فرودگاه بین المللی مجزا است، گرچه بسیاری از ساکنان فرودگاه های بزرگ آلیکانته برای پروازهای مستقیم از پرواز های ارزان تر استفاده می کنند. نه تنها یک شهر دیگر در کاستال دل سل می باشد، بلکه مالاگا محل خوبی برای زندگی است.

علاوه بر آفتاب، دریای معروف در اینجا شما یک صحنه هنری پر جنب و جوش، شهر قدیمی جذاب و موزه عالی، علاوه بر مدارس خوب و حمل و نقل عمومی خواهید یافت. قیمت ملک مقرون به صرفه است و مالاگا پروازهای زیادی را از سراسر اروپا در تمام طول سال انجام می دهد. به علاوه، این یک پایگاه ایده آل برای کاوش در کل اسپانیا است.

زندگی در سگویا و سویا

فقط در شمال مادرید سگویا زیبا، شیوه زندگی رویایی را در مرکز اسپانیا ارائه می دهد. اغلب گردشگران آن را نادیده می گیرند، اما دارای معماری خیره کننده است و همچنین برای غذای آن، مخصوصا دسر معروف است. بیلبائو، در سواحل شمالی سبز اسپانیا، به راحتی یکی از مهم ترین شهرهای اروپا است. در 20 سال گذشته، این شهر از یک شهر پورتفولیو رگه ای، تبدیل به یک مکان مدرن برای زندگی و یک نقطه نظر برای بازدیدکنندگان شده است.

زندگی در سگویا و سویا

سویا مکان دیگری است که تصویر سنتی اقامت اسپانیا را نشان می دهد، ساحل خیره کننده ای که با لباس های رنگارنگ، اسب سفید، Feria و غذا معروف است. دشوار است تصور کنید که در طول شب تپه های بیش از تاپاس ها را نادیده گرفته و روز به روز به خیابان های شهری افزوده می شود. اما هزینه زندگی در سویا معقول است.

شرایط زندگی در گرانادا

گرانادا در سراسر جهان برای کاخ الحمبرا و باغ های عمومی مشهور است. گرانادا دارای غذای جهانی و یک شهر قدیمی و افراد باهوش است. اما این فقط یک مکان زیبا برای بازدید نیست، قیمت خانه منطقی است و همه چیزهایی که برای زندگی مدرن نیاز دارید در این شهر یافت می شود. اگر در هوای گرم خانه هستید، ممکن است شهر کوردوبا در Andalucia برای شما مناسب باشد. کوردوبا یک مقصد توریستی بزرگ شناخته شده برای Mezquita، خانه های سفید پوشیده و رقصنده های فلامنکو است.

شرایط اقامت دائم در اسپانیا می تواند برای شما عزیزان گزینه مناسبی باشد، در این زمینه بهتر است که با مشاورین ما در موسسه میرداماد همراه باشید.

اسکرول به بالا