071-91009294  | 021-88724227  |

بهترین دانشگاه های مالزی

بهترین دانشگاه های مالزی

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

[vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text font_size=”18″]

سرمایه گذاری مالزی در شعب بهترین دانشگاه های مالزی در زمینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مالزی را در توسعه شهر آموزش (EduCity) در جوهور در جنوبی ترین نقطه شبه جزیره مالزی در فاصله 5 کیلومتری شمال سنگاپور می توان دید.

لیست بهترین دانشگاه های مالزی

رتبه بندی 2017 دانشگاه های مالزی و جدول رده بندی دانشگاه های مالزی 2017

رتبه های دانشگاه های مالزی

دانشگاه ها در مالزی

بخشی از برنامه مالزی و تحصیل در مدارس بین المللی مالزی رای توسعه تحصیلات عالی استقبال از شعبه های بین المللی است، که بر اساس دانشگاه های سایر کشور ها اداره می شوند. شعب دانشگاه های موجود دانشگاه هایی که توسط دانشگاه ناتینگهام انگلیس و موناش استرالیا اداره می شوند، را در بر می گیرند.

به محض تکمیل در سال 2018، این فضای دانشگاهی 350 جریبی توسط هشت شعبه ببین المللی از دانشگاه های سراسر دنیا تقسیم خواهد شد. این دانشگاه ها شامل، دانشگاه ریدینگ، دانشگاه ساوت‌همپتون و دانشگاه علوم پزشکی نیوکسل که همگی از انگستان هستند و همچنین موسسه صنعتی دریایی هلند، دانشگاه خصوصی رافلز سنگاپور و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دانشکده هنرهای سینمایی از آمریکا هستند.بهترین دانشگاه های مالزی

اما، با وجود گسترش حضور دانشگاه های خارجی در مالزی و افزایش سطح تحصیلات عالی، دانشگاه های داخلی نباید در نظر گرفته نشوند.سیستم تحصیلات عالی مالزی در رده بندی جدید در قدرت سیستم آموزشی عالی QS در سال 2016در رتبه 27ام قرار گرفت، که این قدرت دانشگاه های داخلی را بازتاب می دهد.

دانشگاه مالایا (UM) مالزی

بالاترین رتبه و قدیمی ترین دانشگاه مالزی، دانشگاه مالایا است که در رتبه بندی در QS 2016-2017 در جایگاه 133ام قرار دارد و در کولالامپور واقع شده است. با جمعیت دانشجویی 17000 نفری، شامل 3000 دانشجوی تحصیلات تکمیلی بین المللی، دانشگاه مالایا به طور ثابت شهرت چند زمینه ای خود را بالابرده است و برای 26 مورد از 42 موضوع تحت پوشش QS در سال 2016، شمال جایگاه هایی در میان 50 برتر جهان برای توسعه مطالعات و مهندسی الکترونیک و الکتریک در جایگاه 400 داشگاه برتر جهان ظاهر شده است.

به منظور ثبت نام و اقدام برای تحصیل در مالزی طبق قوانین مهاجرت به مالزی شما می توانید با مشاورین و وکلای موسسه حقوقی میرداماد گفت و گو کنید تا شما را کامل و با بروزترین اطلاعات آگاه کنند.

[/vc_column_text][vc_widget_sidebar sidebar_id=”thefox_telegram”][carousel_posts_sc type=”cbp_type02″ to_show=”6″ category=”study-sending-studet”][vc_widget_sidebar sidebar_id=”thefox_adversit-2″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”thefox_telegram”][vc_widget_sidebar sidebar_id=”thefox_adversit-1″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”thefox_malaysia”][vc_widget_sidebar sidebar_id=”thefox_adversit-1″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”thefox_new-posts-study”][/vc_column][/vc_row]

اسکرول به بالا