071-91009294  | 021-88724227  |

افتتاح حساب بانکی در گرجستان

افتتاح حساب بانکی در گرجستان

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

اقامت در گرجستان ملزوماتی دارد که از جمله قوانین شهروندی و هزینه های زندگی در گرجستان که بگذریم افتتاح حساب بانکی در گرجستان را پیش روی خود می بینیم. در ادامه به بررسی این مطلب میپردازیم.

افتتاح حساب بانکی در گرجستان

باز کردن حساب بانکی می تواند شانس بسیار خوبی برای مدیریت مالی شما باشد. افراد خارجی به بازگشایی حساب در تمام بانک های گرجستان دعوت می شوند و این کار بسیار ساده و سریع است و حداقل موجودی و نه  هیچ گونه سندی نیاز نیست، فقط به یک گذرنامه معتبر نیاز دارید.

افتتاح حساب بانکی در گرجستان

بانک های گرجستان

بانک های گرجستان معمولا امکان بازگشایی حساب به دلار، یورو و جل را فراهم می کنند و هزینه های استفاده شده در نرخ های برابری بسیار کم است (حدود 0.10 تا 0.15 درصد) و هم چنین نرخ ها به طور قابل ملاحظه ای برای خدمات بانکی مانند انتقال پول کم است.

در حال حاضر، نرخ سود  برای حساب های بلند مدت و کوتاه مدت بسیار کم است، برای حساب های بلندمدت به پول رایج محلی 11 درصد است و 6 درصد برای حساب هایی با پول دلار و یا یورو می باشد.

قوانین اقتتاح حساب در گرجستان

به طور طبیعی، باز کردن حساب بانکی از راه دور در گرجستان ممکن نیست، بنابراین کمک دارنده و یا نماینده قانونی مورد نیاز است. در هر حال، وقتی حساب باز شد، اکثر بانک های گرجی سرویس برخط بانکی را نیز ارائه می ککند بنابراین می توانید کنترل حساب های خود را از راه دور و بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

با توجه به تبادل اطلاعات بانکی، گرجستان در FACTA شرکت می کند، ولی در تبادل اتوماتیک داده ها و نیز در قرار دادهای TIE شرکت نمی کند.

مشاورین موسسه حقوقی میرداماد با تجربه و سابقه خود یاری رسان امر مهاجرت شما به طرق مختلف از جمله تحصیل در گرجستان می باشند. شما میتوانید با مشاورین ما ابتدا به صورت رایگان گفت و گو کنید تا اطلاعات پیشنیاز را به شما بدهند.

و درصورت تمایل وقت خود را با مشاورین ارشد و وکلای ما تنظیم کنید.

نظرات کاربران

 • توسط Mozhgan
  تاریخ: آبان 30, 1397
  نفر
  نفر

  سلام ارزان ترین حساب بانکی با قابلیت انتقال آنلاین پول از طریق اینترنت بانک چقدر هزینه دارد و از چه کشوری باز میشه ؟

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: دی 24, 1397
   نفر
   نفر

   سلام
   برای کسب اطلاعات دقیق و دریافت مشاوره مالی، با شرکت مشاوره مالی آوام پیمنت تماس برقرار کنید.
   شماره تماس :
   09120912971

دیدگاهتان را با ما در میان بزارید

اسکرول به بالا