071-91009294  | 021-88724227  |

اخذ ویزای پرتغال

اخذ ویزای پرتغال

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

کسانی که میخواهند جهت اخذ ویزای پرتغال اقدام کنند ویزای طلایی این کشور می تواند گزینه خوبی باشد که تمام مزیتهای اقامت در اتحادیه اروپا را نیز فراهم می کند.

زمان بندی جهت اخذ ویزای پرتغال

همه اشخاص خارجی به اخذ یک کارت اقامت (autorização de residência) نیاز دارند تا بتوانند به طور دائم در کشورهایی که عضو شهروندی اتحادیه اروپا هستند زندگی کنند. این در حالیست که تعداد محدودی از کشورها، برای ورود به ویزا نیازی نخواهند داشت. بخاطر داشته باشید که معمولا ورود بدون ویزا برای اهدافی نظیر: بازدید کردن خواهد بود.

مجوز اقامت پرتغال

زمان بندی یکی از جنبه های استرس برای دادن درخواست و اخذ ویزا نیز می باشد. کامپایل کردن اسناد مورد نیاز می تواند چندین ماه به طول بینجامد، اما شما می توانید درخواست خود را فقط ظرف سه ماه پس از تاریخ مورد نظر خود ارسال کنید.

مجوز اقامت پرتغال

جهت مهاجرت به پرتغال وقتی که ویزای خود را دریافت می کنید، انتظار می رود که ظرف مدت چهار ماه به این کشور بروید تا آن را به مجوز اقامت تبدیل کنید.
بخاطر داشته باشید که با تایید مدارک ثبت احوال (اقلام ذکر شده در بخش “مستندات”) ،کنترل زمان بندی و دیگر موارد و امکان تمدید کردن ویزا نیز برای شما وجود خواهد داشت.

(مثلا ویزای یک تا سه ماهه از طریق FBI و در صورت دادن درخواست از ایالات متحده نیز امکان پذیر می باشد) با این حال، اگر فرم درخواست خود را تکمیل کرده اید،پیشنهاد می شود که بقیه اسناد خود را جمع آوری کنید، آنان را برای ارائه کردن آماده نمایید و گواهی عدم سابقه کاری را ارائه نمایید.

برنامه ویزای طلایی پرتغال

جایگزینی برای فرایند استاندارد وجود دارد که به عنوان “برنامه ویزای طلایی” نیز شناخته می شود. بیاد داشته باشید که اخیرا کشور پرتغال به بسیاری از کشورهای دیگر در ارائه گزینه “فروش” اقامت و شهروندی ملحق شده است. “ویزای طلایی” منجر به کسب مجوز اقامت می شود و تمام مزایای اقامت در اتحادیه اروپا را فراهم می کند.

شواهدی از سرمایه گذاری که باید ارائه دهید

  • انتقال وجوه از حدود 1،000،000 € یا بیشتر
  • ایجاد حداقل 10 شغل
  • کسب اموال به ارزش 500.000 €

راه های مختلفی برای به دست آوردن شهروندی پرتغال وجود دارد، این در حالیست که این امر از طریق ازدواج و یا تولد نیز امکان پذیر می باشد. برای شهروندان سرزمین های پرتغال سابق قوانین خاصی در نظر گرفته شده است قوانینی که شما را در جهت اخذ تابعیت پرتغال نیز یاری می نماید،به همین منظور می توانید با مشاورین ارشد ما در موسسه حقوقی میرداماد در ارتباط باشید.

اسکرول به بالا