مهاجرت و اقامت انگلستان

اخذ ویزای انگلستان

اخذ ویزای انگلستان

ویزای TIER2 نوعی ویزای کاری است که به افراد متقاضی کار در کشور انگلستان ارائه داده می شود جهت اخذ ویزای انگلستان و ویزای کاری این مقاله را بطور کامل مطالعه کنید.

اخذ ویزای انگلستان TIER2 

  • ارائه پیشنهاد کاری از یک شرکت و کمپانی در کشور انگلستان. البته شرکت باید دارای جواز ثبت بوده و از طرفی دیگر پیشنهاد کاری ارائه شده باید به صورت مکتوب باشد.
  • فرد متقاضی اخذ ویزای TIER2 باید حتما دارای امتیازات مورد نظر جهت کار در این کشور باشد. درضمن حقوق فرد متقاضی از کمپانی ارائه دهنده پیشنهاد کاری باید به اندازه ای باشد که جواب هزینه زندگی فرد متقاضی و وابستگان وی را بدهد.
  • اخذ تابعیت انگلستان و ارائه تمکن مالی مناسب جهت یک سال زندگی و اسکان در کشور انگلستان
  • ارائه مدرک جهت اثبات تسلط به زبان انگلیسی. این مدرک می تواند به صورت کتبی ارائه داده شود و یا این که فرد متقاضی زمان مصاحبه سفارت به مدت چند دقیقه با فرد مصاحبه کننده با این زبان صحبت کند.

بازار کار در انگلستان

  • کارفرما باید حتما این پیشنهاد کاری را قبل از ارائه به فرد متقاضی آگهی کرده باشد. این آگهی نشان دهنده این است که برای این شغل هیچ گونه متقاضی کاری وجود نداشته و شرکت مجبور به فراهم کردن نیرو از خارج این کشور شده است.

بازار کار در انگلستان

RLMT نشان دهنده این است که برای این شغل در کشور انگلستان هیچ گونه متقاضی کاری وجود نداشته و شرکت برای انجام آن کار مجبور به فراهم کردن نیرو از خارج این کشور شده است. البته شایان ذکر است که برای تمامی ویزاهای کاری نیازی به آگهی کاری نیست.موسسه حقوقی میرداماد در امر مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و ویزای TIER2 مهارت و سابقه خاصی دارد شما می توانید با مشاورین ارشد ما در این موسسه جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *