071-91009294  | 021-88724227  |

مزایای برتر تحصیل در دانشگاه دالیان چین

دانشگاه دالیان چین

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

چین یکی از برترین کشورهای آسیایی جهت ادامه تحصیل و مهاجرت است. عموماً تمام رشته‌ها و زیر شاخه‌های مربوطه در دانشگاه‌های کشور چین جهت تحصیل به دانشجویان ارائه می‌شود. این کشور دارای تعداد زیادی دانشگاه با رنگینگ جهانی بالا و سطح علمی قابل قبولی است و سالانه دانشجویان زیادی از سراسر دنیا را جهت تحصیل پذیرش می‌کند. بورسیه تحصیلی مسئله‌ای است که بسیاری از افراد سعی دارند تا با به دست آوردن آن تمام یا بخشی از هزینه‌‌‌های تحصیل خود را تامین کنند. دانشگاه دالیان چین به عنوان یکی از ۱۰ دانشگاه برترین این کشور سالانه در رشته‌ها و زیر شاخه‌های مختلف اقدام به جذب دانشجو و ارائه بورسیه تحصیلی می‌کند. این بورسیه به چه افرادی تعلق می‌گیرد و لازمه دریافت آن داشتن که شرایطی است؟‌

بیشتر بدانید:

مهاجرت به چین

تحصیل در چین

تحصیل دندانپزشکی در چین

دانشگاه دالیان چین

دانشگاه دالیان به عنوان قدیمی‌ترین دانشگاه پزشکی واقع در شمال شرقی چین شناخته می‌شود. این دانشگاه در ابتدا کانتو نام داشت و بعدها با عنوان دالیان شناخته شد. دانشگاه دالیان در یک شهر بسیار زیبا و ساحلی به نام دالیان و در استان لیائونینگ ساخته شده است. امنیت این شهر و زیبایی‌های گردشگری موجود در آن زبان زده بسیاری از شهروندان کشور چین است. کسب رتبه جهانی ۵۹۱ و در شماره ۱۰ دانشگاه برتر کشور چین قرار گرفتن نشان از سطح علمی بالا این دانشگاه دارد.

این دانشگاه شامل ۲۱ دانشکده، ۱۸ بیمارستان و تعداد تقریبی ۱۴۰۰ پرسنل آموزشی است. این دانشگاه دارای چند بیمارستان وابسته و تحت نظر هیئت علمی است که امکان گذراندن واحدهای عملی به بهترین شکل ممکن را برای دانشجویان فراهم می‌کند.‌ بیمارستان‌های کشور چین از اعتبار خاصی برخوردار بوده و توسط برترین پزشکان جهان اداره می‌شوند. جالب است بدانید که در این دانشگاه یک کتابخانه نوین و منحصر به فرد وجود دارد که با داشتن حدود یک میلیون جلد کتاب نظر علاقه‌مندان زیادی را به خود جلب می‌کند.‌

بخشی از کتاب‌های موجود در این کتابخانه الکترونیکی است و فضایی تحت عنوان اتاق مطالعه فردی و اتاق مطالعه جمعی به منظور رفاه حال مراجعه‌کنندگان تعبیه شده است.

دانشگاه دالیان چین

چرا تحصیل در دانشگاه پزشکی دالیان متقاضیان زیادی دارد؟

جالب است بدانید که در این دانشگاه هیئت علمی بسیار قوی و اساتید توانمندی حضور دارند که در تلاشند سطح علمی و پژوهشی دانشگاه را افزایش داده و رنگینگ جهانیان را بهبود بخشند. دانشگاه دالیان با ارائه مدرک معتبر به فارغ‌التحصیلان خود امکان اشتغال پس از تحصیل و حضور آن‌ها در مجامع بین‌المللی را فراهم می‌کند. تائیدیه سازمان بهداشت جهانی نشانگر اعتبار و احترام مدرک فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در سراسر جهان است. دانشگاه دالیان با بیش از ۱۰۰ دانشگاه برتر و موسسه پزشکی در جهان همکاری و ارتباطی فعالانه داشته و سعی دارد تا اطلاعات خود را مرتبا به‌روز‌رسانی کند.

بورسیه تحصیلی در دانشگاه پزشکی دالیان چین

به طور کلی کشور چین اهمیت زیادی برای به‌روز‌ رسانی ابزار آموزشی قائل است. به همین منظور مبلغ ۱۲ میلیون دلار را به نوسازی و خرید بهترین و به‌روز‌ترین ابزار آموزشی اختصاص داده است. هزینه مقرون به صرفه تحصیل و دیگر مسائل جانبی باعث شده تا افراد زیادی برای تحصیل در این کشور تمایل داشته باشند. صدور مجوز کار در حین تحصیل مورد دیگری است که می‌تواند بخشی از هزینه‌های زندگی و تحصیل شما در این کشور را پوشش دهد.

مدت زمان تحصیل رشته پزشکی در این دانشگاه حدود ۶ سال است و دو زیر شاخه پر‌طرفدار دندانپزشکی و داروسازی به ترتیب ۵ و ۴ سال زمان نیاز دارند.42  هزار یوان هزینه تحصیل در پزشکی، ۴۵ هزار یوان هزینه تحصیل در دندانپزشکی و ۲۵ هزار یوان هزینه تحصیل در رشته داروسازی می‌باشد.

مسئله بورسیه تحصیلی

این دانشگاه مانند بسیاری از دانشگاه‌های کشورهای سراسر جهان بیشتر هزینه بورسیه تحصیلی چین را برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا را در نظر می‌گیرد. سالانه حدود ۱۶۰ نفر بورسیه تحصیلی این دانشگاه را دریافت کرده و به موجب آن تمام یا بخشی از هزینه‌های تحصیل خود را تامین می‌کنند. برای مقطع کارشناسی ماهانه ۲ هزار دلار، برای مقطع کارشناسی ارشد ماهانه ۲۵۰۰ دلار و برای مقطع دکترا ماهانه ۳۰۰۰ دلار جهت بورسیه تحصیلی در نظر گرفته شده است.

بورسیه تحصیلی انواع مختلف دارد و گاها به صورت نقدی به دانشجو پرداخت می‌شود یا او را مشمول تخفیفات ویژه آموزشی، حمل‌ و‌ نقل، درمانی و… می‌کند.

دانشگاه دالیان چین

جمع‌بندی

تحصیل در کشور چین یک فرصت طلایی به شمار می‌رود که می‌تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد. این کشور با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و بهره‌گیری از اساتید برتر جهان سالانه به عنوان مقصد نهایی بسیاری از دانشجویان قرار می‌گیرد. دانشگاه دالیان چین در شمار بهترین دانشکده‌های این کشور قرار دارد. این دانشگاه با فراهم کردن امکانات بسیار زیاد مثل خوابگاه‌های مدرن و به‌روز، تدریس به زبان انگلیسی، اعطای بورسیه تحصیلی، ارائه مدرک معتبر پس از فارغ‌التحصیلی و موارد فراوان دیگر نظر بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی به چین را دارند را به خود جلب کرده است.

در خصوص تحصیل پزشکی در چین باید گفت که با تحصیل در دانشگاه دالیان می‌توانید در محضر بهترین اساتید کسب تجربه کرده و در بهترین بیمارستان‌های کشور چین واحدهای عملی خود را سپری کنید. علاوه بر آن با حضور در یک شهر گردشگری از زیبایی‌های بصری بسیار زیادی بهره‌مند خواهید شد. اگر در خصوص مسئله مهاجرت پرسشی دارید با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی میرداماد تماس حاصل کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

این موسسه با سابقه چندین ساله در خصوص اعزام دانشجویان به چین بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط فردی‌تان را به شما معرفی کرده و تا پایان این مسیر در کنار شما خواهد بود.

اسکرول به بالا