071-91009294  | 021-88724227  |

کاهش هزینه های مهاجرتی و شهروندی کانادا

کاهش هزینه های مهاجرتی و شهروندی کانادا

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

برای مهاجرت به کانادا راه های بسیار زیادی وجود دارد. اما در کنار این راه ها و روش های مهاجرتی به کانادا، لازم است تا اقداماتی هم در این زمینه صورت گیرد. برای این که بتوانید مهاجرت به کانادا را در مسیر خود داشته باشید باید ویزای کانادا را دریافت نمایید. در روند اخذ ویزای این کشور لازم است تا هزینه هایی را هم در نظر داشته باشید. برخی کشور ها به دلیل شیوع ویروس کرونا و تلاش برای بهبود اوضاع اقتصادی خود اقدام به افزایش هزنیه های مهاجرتی و شهروندی نموده اند. با این حال ما با قول دولت کانادا به چشم پوشی از حق شهروندی مواجه هستیم. در واقع کاهش هزینه های مهاجرتی و شهروندی کانادا برای حمایت از مهاجران مشهود است. 

مطالعه بیشتر:

مهاجرت تحصیلی به کانادا

تحصیل پزشکی در کانادا

تحصیل در کانادا

کاهش هزینه های مهاجرتی و شهروندی کانادا

برای مهاجرت به کانادا لازم است تا هزینه هایی پرداخت شود و برای دریافت ویزای کانادا یا اخذ اقامت کانادا و شهروندی و تابعیت کانادا نیز پرداخت هایی انجام داشت. برخلاف ایالات متحده ، که هزینه های مهاجرتی آن در حال افزایش است ، کانادا در تلاش است تا به دلیل بحران مالی ناشی از COVID-19 ، از هزینه های شهروندی خلاص شود. این کار باعث بهبود روند مهاجرتی افراد مختلف می شود. متقاضیان زیادی که به دنبال تابعیت کانادا هستند اعلام کرده اند که پوشش این هزینه در زمان بیماری کرونا ویروس بسیار چالش برانگیز است، به ویژه هنگامی که همسران و  یا افراد تحت تکفل درگیر می شوند.

توجه داشته باشید که هم اکنون هزینه های بررسی ۵۳۰ دلار می باشد. دولت با افزایش ۱۰۰ دلاری هزینه های ویزا و ۱۰۰ دلاری بررسی حق شهروندی مخالفت کرده است. از این رو اتباع خارجی و متقاضیان مهاجرت به کانادا از هزینه های سخت و چالش بر انگیز در دوران کرونا خلاص شده اند. برخی روند ها نیز برای حق شهروندی کانادا رایگان شده است. 

 

بررسی هزینه های مهاجرتی و شهروندی کانادا

شهروند شدن افراد جدید و خارجی ها به آن ها اجازه می دهد تا به طور کامل در جامعه کانادایی ها حضور داشته باشند. روند اعطای تابعیت کانادا نیز با فرایندی دولتی صورت می گیرد و تحت نظارت سرویس های دولتی است. از این رو دولت بر این باور است که این روند نباید با هزینه های کاربری ادامه یابد. از این رو برای مقرون به صرفه تر بودن شرایط در دوران ویروس کرونا،‌دولت کانادا برای کسانی که شرایط لازم شهروندی کانادا را مهیا کرده اند، روند درخواست را به صورت رایگان فراهم می نماید.

عموم متخصصان در این زمینه بر این باورند که انجام اقدامات مهاجرتی با روش های آسان تر به نفع دولت کانادا می باشد. پیشنهاد این است که حتی در صورت عدم ارائه هزینه های کم تر برای همه افراد،‌ هزینه ها برای افراد با خانواده های بزرگ تر کاهش یابد. این کار باعث می شود تا روند مهاجرتی و اقامتی کانادا با راحتی هر چه بیشتری صورت گیرد. کاهش هزینه های مهاجرتی کانادا کماکان برای اقدامات جدید در دست بررسی است و قرار است تصمیمات دقیق تری در این باره برای مهاجران گرفته شود.

اسکرول به بالا