071-91009294  | 021-88724227  |

ویزای کانادا

ویزای کانادا

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

ویزای تجارت حرفه ای فدرال کانادایی در تاریخ 2 ژانویه 2013 آغاز شد.  ویزای کانادا به صورت موقت برای افراد حرفه ای مجاز در مشاغلی مانند مکانیک هواپیما، نجاران، اپراتورهای جرثقیل، برقکارها، مکانیک تجهیزات سنگین، آهنگران، ماشین کاری، لوله کش، جوشکار و سایر حرفه های ماهر ارائه می کند.

دریافت ویزای کانادا

فرایند درخواست ویزا جهت ورود به کانادا نیاز به تحقیق و کاغذ بازی زیادی دارد و بنابراین می تواند بسیار دشوار و چالش برانگیز باشد. با این حال، کلید موفقیت این است که درک کنید مقامات کانادایی از مهاجران چه می خواهند و دوره خود را مطابق با آن تنظیم کنند. انواع ویزا کانادا شامل موارد زیر است:

  • برنامه تجارت حرفه ای فدرال (FSTP)
  • برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP)
  • برنامه های نامزدی استانی (PNP)
  • برنامه کارگر ماهر منتخب کبک (QSWP)
  • برنامه حمایت از خانواده
  • برنامه زندگی در مراقبت (LCP)

ویزای کارگر ماهر فدرال کانادا

ویزای کارگر ماهر فدرال کانادا یک ویزای اقامت دائم است. متقاضیان بر مبنای تحصیلات خود (که برای بسیاری از مشاغل واجد شرایط، شامل یک مدرک دانشگاهی)، تجربه کار، دانش فرانسوی یا انگلیسی و سن است. همه شما نیاز دارید 67 امتیاز برای واجد شرایط بودن این ویزا داشته باشید.

ویزای کارگر ماهر فدرال کانادا

حرفه شما نیز باید حرفه ای مورد درخواست در کانادا باشد، نمونه های جدید شامل حسابداران، انواع مختلف مهندسان و مدیران، تحلیلگران مالی، پزشکان شغلی، پرستاران، پزشکان، برنامه نویسان کامپیوتر و استادان دانشگاه است. قوانین درخواست برای این ویزا اغلب در حال تغییر است، با این حال، مشاوران مهاجرت ما روزانه با هر تغییری که ممکن است رخ دهد به روز می شوند.

مطالب مرتبط:

مهاجرت از طریق تحصیل به کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

هزینه های تحصیل در کانادا

ویزای استانی و کارگر ماهر منتخب کبک کانادا

افرادی که برای ویزای مهارت کاری واجد شرایط نیستند، هنوز شانس دریافت اقامت دائم کانادا وجود دارد. ویزای استانی به متخصصان نیمه یا کم مهارت متعهد هستند که هنوز قادر به ورود به کانادا و کار و کمک به اقتصاد کانادا می باشند. با استفاده از این ویزا، شما برای یک استان خاص کانادا انتخاب می شوید که به دنبال کارکنان در حرفه های خاص هستند. حرفه های مورد نیاز اغلب در هر استان تغییر می کنند.

برنامه کارگر ماهر منتخب کبک (Quebec-Selected Skilled Workers Program): استان کانادایی کبک دارای برنامه ویژه ای برای مهاجرت به کانادا به نام برنامه QSWP است. کبک بزرگترین استان کانادا است و نیاز به هزاران کارگر خارجی ماهر برای حرفه ها و مهارت های مختلف دارد، مخصوصا اگر آنها دارای مهارت های کافی زبان فرانسه باشند. اگر شما در این برنامه مهاجرت کانادا که مبتنی بر امتیاز است، امتیاز کافی را دریافت کردید و توسط دولت استانی کبک انتخاب شدید، می توانید برای دریافت ویزای اقامت دائم کانادا به دولت ملی این کشور درخواست کنید.

ویزای حمایت از خانواده کانادا

برنامه حمایت از خانواده (Family-Sponsorship Program): کانادا  فرصتی برای پیوستن خانواده ها به سایر کشورها ارائه می کند. هنگامی که شما تبدیل به یک شهروند کانادایی یا اقامت دائم شدید، شما حق دارید که همسر یا همسر مشترک و فرزندان وابسته تان را حمایت کنید و همچنین فرصتی برای تبدیل شدن آنها به ساکنان دائمی داشته باشید.

برنامه زندگی در مراقبت (Live-in Caregiver Program): این یک ویزای ویژه برای مراقبت کنندگانی است که بدون نظارت قادر به مراقبت از کودکان، سالمندان یا معلولین در خانه های شخصی هستند. فرد با این ویزا حق دارد که در خانه شخصی زندگی کند. روند درخواست این ویزا پیچیده است، نیاز به تجربه کار، یک دیپلم دبیرستان و یک سطح خوب انگلیسی یا فرانسوی دارد. قراردادها باید توسط کارفرما آینده و خودتان نوشته شده و امضا شوند. انواع ویزاهای موقت کانادا عبارتند از:

  • ویزای دانشجویی
  • سوپر ویزا برای والدین و پدربزرگ و مادربزرگ ها
  • ویزای توریستی
  • اجازه کار در کانادا

برای آگاهی از شرایط و اخذ ویزای کانادا برای والدین شما می توانید با مشاورین موسسه حقوقی میرداماد گفت و گو کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین تلفنی ما به صورت رایگان گفت و گو کنید.

اسکرول به بالا