مهاجرت کاری دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

متقاضیان مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) می توانند بدون داشتن تحصیلات و تخصص و مدارک زبان انگلیسی اقدام نمایند. پروسه ثبت شرکت برای مهاجرت به دانمارک و اخذ اقامت در دانمارک از طریق ثبت شرکت (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) دارای چند مرحله است، که در ادامه به آنها اشاره شده است.

شرایط مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

تقریبا همه تجار ایرانی در دانمارک با مشکلات عدیده ای از قبیل افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور، نقل و انتقالات منابع مالی و پولی، محدودیت های تجاری، بازرگانی، تولیدی ناشی از تحریم ها و سایر چالش های کسب و کار مواجه هستند. این عوامل بدیهی ترین عناصر رونق کسب و کار به شمار می رود که متقاضیان ایرانی از آن محروم هستند، در حالیکه شما باید بدانید که علیرغم وجود محدودیت های فوق برون رفتن از این مشکلات کار دشواری نیست. شما نیازمند آن هستید که با قوانین و مقررات و مبانی حقوقی تجارت و کسب و کار و ضوابط امور مالیاتی و بیمه در کشورهای اروپایی آشنا باشید، تا ملاحظه کنید که چگونه می توان با روش هایی نه چندان سخت مانند ثبت شرکت در کشورهای اروپایی به مشکلات فوق غلبه کنید.

تجارت بین الملل در دانمارک

اگر شما دارای کسب و کار موفق در ایران هستید و می خواهید فعالیت های مشابه و مرتبط با آنها در اروپا راه اندازی کنید. اساسا می توان به دو صورت اقدام نمود، یا شرکت ثبت شده را به شما منتقل کرد که دارای زمان انجام کار کمتری است، یا اینکه از ابتدا شرکتی را ثبت نمود.

تجارت بین الملل در دانمارک

ما برای شما حالت دوم را پیشنهاد می کنیم، زیرا انتقال شرکت های ثبت شده قبلی دارای ریسک مالیات های بوده و ما برای شما توصیه نمی کنیم. شایان ذکر است که ایجاد تعامل و ورود به تجارت بین الملل دارای رویکرها و روشهای متفاوتی است، که به شرح زیر می باشد:

  • ثبت شرکت‌ها درخارج از کشور
  • گرفتن نمایندگی خارجی
  • بازاریابی محصولات خارجی
  • خرید و فروش محصولات خارجی
  • واردات
  • صادرات
  • مشارکت در فروش و بازاریابی
  • مشارکت در تولید و مونتاژ محصولات خارجی
  • سرمایه‌گذاری

ثبت شرکت در دانمارک

در پروسه ثبت شرکت ابتدا باید یک شرکت به نام شما به عنوان مالک و سهامدار ثبت شود، این پروسه توسط وکیل با تجربه در خارج از کشور انجام می شود. در این فرایند لازم است آدرس واقعی سکونت و شرکت برای شما تهیه شود مضافا افتتاح حساب بانکی و سپرده گذاری بنام شما انجام می شود، حتی اگر بخواهید می توانید سپرده بانکی اولیه را انجام دهید. تنها شما باید مبلغی را بعنوان مالیات و بیمه و هزینه های سالیانه پرداخت کنید تا امکان تمدید اقامت شما فراهم شود. مهاجرت به دانمارک و اخذ اقامت دانمارک از طریق ثبت شرکت (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) یکی از روش های شناخته شده متداول در سالهای اخیر بوده است.

ثبت شرکت دریافت ویزای کاری دانمارک دارای ساز و کارهای حقوقی ویژه ای است، اما کارشناسان و وکلای مجرب حقوقی موسسه میرداماد در این خصوص مهارت داشته و شما را تا انتهای پروسه استقرار شرکت و شروع کسب و کار یاری می دهند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *