071-91009294  | 021-88724227  |

قیمت زمین کشاورزی در کانادا

قیمت زمین کشاورزی در کانادا

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

در حیطه کشاورزی کانادا سال 1960 شروع تغييراتي است که توسط تصويب استفاده از کودها انجام شد. دهه ی 1960 خوب شروع شد، امادر سال 1968 بازارهای ضعیف گندم آن را نا مساعد نمود و قیمت زمین کشاورزی در کانادا اوج نقطه ی ضعف سال 1970 بود که به کشاورزان از سوی دولت فدرال برای رهن زمین های کشاورزی  برای دو سال متوالی هزینه پرداخت شد.

تغییرات قیمت زمین کشاورزی در کانادا

با این که در کانادا سال 1970 کمترین نقطه ی قیمت ها بود، اما افت اصلی قيمت زمين در سال 1973 رخ داد، در حالي كه افزایش شديد و چشمگیر در فروش گندم و هزینه ها باعث درآمد خوب کشاورزان شده بود. این درآمد جدی به سرعت به افزایش قیمت زمین کمک کرد.

تغییرات قیمت زمین کشاورزی در کانادا

در سال 1981، تغییرات بزرگ ناشی از چند عامل بود:
قیمت های پایین دانه، سال های خشک. اما نرخ های بهره ی بالا، ضربه ی اصلی را وارد نمود. بسیاری از افراد خیلی جوان هستند تا کل تبلیغات فروش زمین در مقاله های FCC و RBC را به خاطر داشته باشند.

ارزش زمین کشاورزی در کانادا

در سال 1981  نادان پیر، یک قطعه زمین در Spiritwood خرید. (بلوک و سنگ به مساحت 50 هکتار) باقیمتی که می توانست آن را بپردازد، فقط با هدف مالک شدن زمین. به نظر می رسید که زمین به طور کامل خارج از محدوده قرار می گرفت و اینگونه باقی می ماند اما تغییرات به سمتی رفت که موجب با ارزش شدن زمین شد و فرد را صاحب دارایی فراوانی کرد. هیچ گونه وام مسکن وجود نداشت و فقط امکان گرفتن یک وام 18 درصد وجود داشت .

ویژگی صرفه جویی در آن دوران سخت برای مردم این بودکه هزینه زندگی در کانادا را با خوردن بولونیا و رانندگی ماشینی قدیمی پرداخت می کردند. تا زمانی که آن را از درآمد دیگری بجز سود زمین ها پرداخت کنند. مشاورین ما با سابقه زندگی ای که در خارج از کشور دارند، می توانند شما در مسیری که میخواهید راهنمایی کنند، ما در موسسه حقوقی میرداماد پاسخگویی نیاز های اطلاعاتی مهاجرت به کانادا شما هستیم.

مطالب مرتبط:

مهاجرت از طریق تحصیل به کانادا

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

هزینه های تحصیل در کانادا

اسکرول به بالا