تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا

برنامه های برتر تحصیلی ایتالیا در سال ۲۰۲۰

برنامه های برتر تحصیلی ایتالیا در سال ۲۰۲۰

تحصیل یکی از راه های مناسب به جهت مهاجرت است که دانشجویان بسیاری آن را امتحان می کنند. در واقع دانشجویان برای ادامه تحصیل خود دست به مهاجرت تحصیلی به کشور های مختلف می زنند. برای مهاجرت تحصیلی لازم است تا قبل از هر چیزی کشور مورد نظر را انتخاب نمود. پس از آن دانشجو باید لیست دانشگاه های مورد نظر خود را در کشور مقصد بررسی کرده و برای پذیرش تحصیلی اقدام نمایید. پس از ارسال مدارک برای پذیرش تحصیلی و اخذ اجازه تحصیل می بایست برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام نمود. اما برخی از دوره های تحصیلی در هر کشور طرفداران زیادی دارند. در این مقاله نیز ما به معرفی برنامه های برتر تحصیلی ایتالیا در سال ۲۰۲۰ می پردازیم.

مهاجرت تحصیلی به ایتالیا یکی از روش های مهاجرتی به این کشور است که به واسطه آن دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل خود اقدام می کنند. برای مهاجرت به ایتالیا علاوه بر مهاحرت تحصیلی و اعزام دانشجو به ایتالیا می توان از روش های دیگری هم اقدام نمود. به طور مثال شما می توانید برای مهاجرت کاری به ایتالیا، مهاجرت سرمایه گذاری به ایتالیا، مهاجرت از طریق تولد فرزند در ایتالیا، مهاحرت از طریق ازدواج در ایتالیا و غیره اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با روند های مهاجرتی به ایتالیا می توانید با مشاوران موسسه حقوقی توسعه گستران عدالت و مهر میرداماد در تماس باشید. موسسه حقوقی توسعه گستران عدالت و مهر میرداماد در شهر های شیراز و تهران نمایندگی معتبر دارد.

برنامه های برتر تحصیلی ایتالیا در سال ۲۰۲۰

برای تحصیل در ایتالیا موقعیت های بسیار زیادی وجود دارد. در واقع دانشگاه های ایتالیا به ارائه دوره های مختلف تحصیلی برای دانشجویان می پردازند. اما عموما برخی از دوره ها در ایتالیا طرفداران بسیار زیادی دارند که در ادامه این مقاله به توضیح درباره آن ها می پردازیم. برای مهاجرت به ایتالیا می توان از راه های دیگری مانند کار در ایتالیا و اخذ ویزای کاری ایتالیا نیز اقدام نمود. البته شما می توانید برای سرمایه گذاری در ایتالیا مثلا ثبت شرکت در ایتالیا یا خرید ملک در ایتالیا هم اقدام نمایید. هر کدام از این راه ها نیاز به شرایط مخصوص به خود دارد.

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که به واسطه آن می توانید ایتالیا را به عنوان محل تحصیل خود انتخاب نمایید. این کشور متنوع ، از مد گرفته تا تجارت تا هنر ، فرصت های بی نظیری را برای دانشجویان فراهم می کند تا با گذشته جذاب ایتالیا و دنیای مدرن امروز آن آشنا شوند. در کل رفتن به خارج از کشور برای تحصیل یکی از مهم ترین تصمیماتی است که می توانید به عنوان دانشجو بگیرید و یافتن برنامه ای متناسب با نیاز ها و علایق فردی شما بسیار مهم است. اما همان طور که اشاره نمودیم برنامه های تحصیلی و دوره های بسیار متنوعی برای تحصیل وجود دارد.

از این رو انتخاب دوره مناسب یا دانشگاه مناسب نیاز به بررسی و دقت بسیار زیادی دارد. برنامه های تحصیلی در رشته های مختلف، مقاطع مختلف و کیفیت های گوناگونی ارائه می شوند که هر کدام نیز دارای شرایط خاص خود هستند. برنامه هایی که در ادامه ارائه می شوند بر مبنای نمرات اخذ شده و تعداد نظرات آن ها انتخاب شده اند. ببینیم که برترین برنامه های تحصیلی در ایتالیا کدامند؟!

برنامه تحصیلی SAI در دانشگاه هنر فلورانس ایتالیا

یکی از برنامه های جذاب تحصیلی برای سال دو هزار و بیست میلادی، برنامه تحصیلی SAI در دانشگاه هنر فلورانس ایتالیا می باشد. این برنامه با توجه به توضیحاتی که دارد، می تواند برای شما بسیار مناسب باشد. دانشگاه هنر فلورانس ایتالیا یا همان FUA دوره های زیادی را به زبان انگلیسی تدریس می کند که برای دانش جویانی که هنوز تسلط کامل به زبان ایتالیایی ندارند بسیار مناسب است. می توانید در کلاس های ادبیات ، علوم ، تجارت ، اقتصاد ، تاریخ، هنر های زیبا ، طراحی گرافیک و موارد دیگر شرکت کنید.

دانشگاه هنر فلورانس ایتالیا

دانشگاه هنر فلورانس ایتالیا

علاوه بر این ، SAI تضمین می کند که دانش جویان را اساساً در هر بخش از مراحل تحصیل در خارج از کشور کمک کند. این مسئله مزیت بسیار زیادی برای روند مهاجرت تحصیلی به ایتالیا محسوب می شود. بر طبق این برنامه، آن ها پردازش در روند پردازش درخواست تحصیل، انتخاب دوره مورد نظر، اخذ ویزای ایتالیا، مسکن و محل زندگی در ایتالیا، مراقبت های بهداشتی و هر بخش دیگری که ممکن است در آن سوال داشته باشید به شما کمک می کنند.

SAI همچنین تعدادی گشت و گذار در سراسر منطقه را ترتیب می دهد تا بتوانید همه چیزهایی را که کشور ارائه می دهد مشاهده کنید. سیستم SAI به دانشحویان تعهدی می دهد تا اطمینان حاصل کنند که یک تجربه تحصیلات عالی و کامل در خارج از کشور دارند. این برنامه گزینه بسیار خوبی برای هر کسی است که قصد تحصیل در خارج از کشور در ایتالیا و در شهر فلورانس را دارد.

برنامه تحصیلی در ایتالیا با Forum-Nexus

زمانی که شما برای تحصیل در خارج از کشور و در ایتالیا اقدام می کنید، در واقع باید مولفه های بسیار زیادی را هم مورد بررسی قرار دهید. مدل خاصی برای مهاجرت تحصیلی به ایتالیا وجود دارد که با عنوان لیست Forum-Nexus شناخته می شود و ایتالیا با شهر های مبلان، کومو و رم در این لیست قرار دارد.

در واقع Forum-Nexus با ارائه دوره هایی در برخی از مشهور ترین شهر های اروپا به دانشجویان این فرصت را می دهد تا با متخصصان تجارت اروپا ارتباط برقرار کنند و بهترین تجارب فرهنگی را با آموزش ترکیب کنند. افرادی که از این برنامه در ایتالیا استفاده کرده اند رضایت بسیار زیادی را از آن اعلام نموده اند. این بهترین برنامه ای است که به شما امکان می دهد  کلاس های مفیدی را در ایتالیا داشته باشید، از شرکت ها و سازمان های عالی بازدید کنید و به مسافرت بروید.

بررسی های موجود نشان می دهد که برنامه دوره های تحصیلی Forum Nexus برای دانشجویان جوانی که به دنبال ماجراجویی هستند بسیار ایده آل می باشد. از این رو برای تحصیل در ایتالیا می توان از این روند تحصیلی استفاده نمود و به نتیجه مطلوبی رسید. 

تحصیل در ایتالیا در مرکز SCIE سیراکوسا

برای تحصیل در ایتالیا و در طول حضور خود در مرکز SCIE ، واقع در بزرگترین جزیره دریای مدیترانه، قلب اورتگیای زیبا و تاریخی را کاوش کنید. دوره های مرکز SCIE به دلیل تأکید بر یادگیری عملی در این زمینه ، در موزه ها، سایت های باستان شناسی و حتی در آشپزخانه ها برگزار می شود. تحصیل در این دوره ها دانشجویان را با فرهنگ سیسیلی و باستانی آشنا می کند. این دوره حتی کلاس هایی را برای متخصصان و مدرسین مهمان با جذابیت های بسیار زیاد برای دانشجویان ارائه می دهد.

مدل پشتیبانی و شرایط سرگرمی دانشجویان در این دوره های تحصیلی بسیار مناسب است و مراقبت های متخصصانه و متفکرانه از دانشجویان باعث می شود تا آن ها احساس راحتی و آرامش بسیاری داشته باشند. دانشجویان به اندازه ای در معرض فرهنگ ، غذا و تاریخ قرار می گیرند که از نظر آکادمیک هم می توانند پیشرفت های بسیار زیادی را برای خود ثبت نمایند. این بررسی ها تعهد مرکز SCIE را در ارائه بهترین تجربه ممکن از طریق توجه و پشتیبانی شخصی از دانش جویان برجسته می کند. این نمرات بالا بازتاب درخشان تجربیات جذاب و منحصر به فرد فرهنگی و همچنین پرسنل دلسوز مرکز را در پی دارد. 

تحصیل در مرکز آشپزی مانوئلینا ایتالیا

اگر می خواهید مهارت های آشپزی خود را به سطح بالاتری برسانید ، در آشپزخانه Manuelina آستین های خود را کنار برخی از بهترین سرآشپز های ایتالیا بالا بزنید.  شما از طریق برنامه های مطالعات منطقه ای و غذا های محلی می توانید به ایتالیا سفذر کنید. در این دوره های تحصیلی شما اصول طعم ، رنگ ، تکنیک و تغذیه را از آشپزهایی که از به اشتراک گذاشتن دانش فراوان خود خوشحال می شوند یاد خواهید گرفت. شما می توانید بیش از چهل نوع ماکارونی و پاستا را بیاموزید و با یادگیری مهارت های مختلف در تهیه شیرینی، دسر، نان و ژلاتو ایتالیایی را به ادامه آموزش های خود بپردازید.

این برنامه ها شما را به تکنیک های مختلفی مجهز می کنند. شما می توانید با این کار در شهر های مختلف ایتالیا حضور داشته باشید و نه تنها با سرآشپز های عالی کار کنید بلکه زندگی و غذای واقعی ایتالیا را تجربه کنید. مدرسه آشپزی مانوئلینا فرصت بسیار مناسبی را برای حضور داوطلبان و علاقه مندان به آشپزی ارائه می دهد. شما در این دوره ها می توانید غذا های بسیار زیادی را به صورت اصولی یاد بگیرید. 

تحصیل در ایتالیا با برنامه های ASA

تحصیلات آکادمیک در خارج از کشور و با برخی از برنامه ها، دوره های کارآموزی با شرکت های ایتالیایی و کلاس های تجربی را ارائه می دهد که نه تنها رزومه بلکه دیدگاه شما را نیز تغییر می دهد. با توجه به این مورد می توانید دور های مختلفی را در رشته های گوناگونی مانند زبانشناسی، ریاضیات، تجارت، عکاسی و غیره بگذرانید. برنامه های موجود در این دوره های ASA با تکیه بر توجه شخصی، ادغام روان و فرهنگ ایتالیایی و یک محیط یادگیری انعطاف پذیر، موفقیت را تضمین می کنند.

دانشجویان می توانند در مناطق تاریخی فلورانس و رم زندگی می کنند و می توانند تجربیات بی نظیری را کسب کنند. این برنامه فرصت های زیادی را برای افزایش تجربه خارج از کشور فراهم می کند. این بررسی ها نشان می دهد که ASA برنامه ای را ارائه می دهد که به دلیل حمایت شدید دانشجویان در کل دوره تحصیل در خارج از کشور شناخته شده است. 

مطالعات در دوره های IES میلان ایتالیا

مرکز IES  در پایتخت تجاری ایتالیا واقع شده است و دوره های آموزشی منحصر به فردی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد که از تنوع و پیشرفتگی بسیاری برخوردار است.  شما با توجه به این دوره می توانید در کلاس های مدیریت شرکت کنید یا دوره های تکمیلی مانند تاریخ هنر ، علوم سیاسی یا عکاسی را اضافه کنید تا بار دوره شما متعادل شود. گزینه های گسترده مطالعه میدانی و دوره های کارآموزی این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند تا در یکی از برترین مدارس تجارت در جهان در رشته اقتصاد و فرهنگ تجارت ایتالیا تحصیل کنند.

دوره های IES میلان ایتالیا

دوره های IES میلان ایتالیا

در کنار تحصیل ، این فرصت را خواهید داشت که زبان ایتالیایی را بیاموزید و از آن استفاده کنید و از زندگی در این کلانشهر شلوغ و تاریخی لذت می برید. مدرسه IES میلان یک برنامه عالی برای دانشجویانی است که می خواهند در دانشگاه های ایتالیا کلاس بگذرانند. دوره های این مدرسه انعطاف پذیری فوق العاده ای را در برنامه های مختلف خود ارائه می کند از این رو گزینه ای بسیار مناسب برای تحصیل در میلان ایتالیا هستند. این برنامه به همه کسانی که علاقه مند به تحصیل در تجارت در ایتالیا هستند و می خواهند تجربه ای متنوع و منحصر به فرد داشته باشند، توصیه می شود. به همین دلیل است که می توان به راحتی برای تحصیل در این دوره اقدام نمود. 

سوالات متداول در ارتباط با برنامه های برتر تحصیلی ایتالیا در سال ۲۰۲۰

 1. آیا ایتالیا کشوری مناسب برای تحصیل و زندگی می باشد؟

  بله ایتالیا یکی از بهترین کشور ها برای تحصیل و زندگی می باشد.

 2. چه راه هایی برای مهاجرت به ایتالیا وجود دارد؟

  برای مهاجرت به ایتالیا می توان از راه های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و غیره استفاده نمود.

 3. برنامه های برتر تحصیلی ایتالیا در سال ۲۰۲۰ کدامند؟

  این برنامه ها عبارتند از: برنامه تحصیلی SAI ،دوره های IES، برنامه های ASA، مرکز آشپزی مانوئلینا ایتالیا و غیره.

 4. دانشگاه هنر فلورانس ایتالیا چه دوره هایی را ارائه می دهد؟

  این دوره ها عبارتند از: ادبیات ، علوم ، تجارت ، اقتصاد ، تاریخ، هنر های زیبا ، طراحی گرافیک و غیره. 

 5. دوره های دانشگاه هنر فلورانس ایتالیا به چه زبانی تدریس می شوند؟

  این دوره به زبان انگلیسی هستند.

 6. آیا برنامه های SAI ایتالیا از دانشجویان حمایت می کنند؟

  بله در روند پردازش در روند پردازش درخواست تحصیل، انتخاب دوره مورد نظر، اخذ ویزای ایتالیا، مسکن و محل زندگی در ایتالیا، مراقبت های بهداشتی و غیره به دانشجویان کمک می کنند. 

 7. آیا تحصیل در مرکز آشپزی مانوئلینا ایتالیا دوره ای مناسب برای دانشجویان است؟

  بله این دوره یکی از بهترین دوره ها در ایتالیا است.

 8. برنامه تحصیلی در ایتالیا با Forum-Nexus چه مزایایی برای دانشجویان دارند؟

  این دوره باعث ارتباط شما با متخصصان تجارت اروپا می شود. 

 9. تحصیل در ایتالیا با برنامه های ASA چه رشته هایی را شامل می شود؟

  ابن رشته ها عبارتند از: زبانشناسی، ریاضیات، تجارت، عکاسی و غیره. 

 10. تحصیل در ایتالیا در مرکزSCIE بر چه چیزی تاکید دارد؟

  تاکید این مرکز بر بر یادگیری عملی می باشد. 

 11. مطالعات در دوره های IES میلان ایتالیا در چه رشته هایی است؟

  مطالعات در این دوره ها در رشته های مدیریت همراه با تاریخ هنر، علوم سیاسی یا عکاسی می باشد. 

 

حتما بخوانید:  بورسیه تحصیلی دانشگاه پادووا ایتالیا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *