071-91009294  | 021-88724227  |

تخصص دندانپزشکی در اسپانیا

تخصص دندانپزشکی در اسپانیا

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

علوم و مطالعاتی که پایه و اساس دندان پزشکی بوده و درک خوبی از روش های علمی داشته در قالب تخصص دندانپزشکی در اسپانیا مطالعه می شوند.

تحصیل تخصص دندانپزشکی در اسپانیا

به وبسایت ما خوش آمدید، جایی که ما انتظار داریم شما تمامی اطلاعات در مورد رشته دندان پزشکی در دانشگاه llicenciaturadegree بارسلونا، را بیابید. همچنین اگر مایلید می توانید از مشاورین ما  درباره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا نیز مشاوره بگیرید.

با تاریخچه ای کوچک شروع می کنیم، در سال 1986 تصویب قانون 10/1986 مربوط به دندان پزشکان و متخصصان بهداشت دندانپزشکی باعث شد که حرفه دندانپزشکی در اسپانیا مطابق معیارهای رسمی کشورهای عضو اتحادیه اروپا مجددا تعریف شود.  پس از آن، دستورالعمل سلطنتی 970/1986 عناصر ضروری درجه رسمی در دندانپزشکی و همچنین دستورالعمل های کلی برای برنامه درسی لازم برای کسب مدرک را مشخص کرد. این اقدامات تجدید مطالعه رشته دندانپزشکی برای آموزش دندانپزشکان در اسپانیا مطابق با معیار ها و دستورالعمل های اتحادیه اروپا بود و یک دوره پنج ساله جدا از دیگر مطالعات پزشکی به وجود آمد.تخصص دندانپزشکی در اسپانیا

دانشکده پزشکی اسپانیا

طبیعتا، دانشکده UB ، دانشکده دندانپزشکی برای آموزش متخصصان دندانپزشکی مطابق دستورالعمل های رسمی وجود دارد و در سال 1987 ما یک برنامه آموزش دندانپزشکی مطابق با RD 970/1986 را طراحی کردیم. پس از آنکه دستورات سلطنتی ظاهر شد (1497/1987 و 1418/1990)، ما یک برنامه آموزشی به روز شده ای که در سال 1994 راه اندازی شد و امروزه  نیز معتبر می باشد را توسعه دادیم.

به علاوه، از آنجایی که در حال حاضر دارای اروپایی ها به وضوح در این مورد متمرکز هستند، برنامه درسی فعلی نیز با اهداف آموزش اروپا در 78/687 / EEC اروپا مطابقت دارد تا دانش آموزان با دانش و تجربه مناسب در زمینه های زیر تحصیل کنند.

زمینه های تحصیل پزشکی اسپانیا

  • علوم و مطالعاتی که پایه و اساس دندان پزشکی بوده و درک خوبی از روش های علمی داشته و از جمله اصول مرتبط با اندازه گیری عملکرد بیولوژیکی، ارزیابی حقایق علمی و تجزیه و تحلیل داده ها می باشد.
  • قانون اساسی، فیزیولوژی و رفتار افراد سالم و بیمار و همچنین تاثیر محیط های طبیعی و اجتماعی بر سلامت انسان و مخصوصا این موضوع که چگونه این عوامل به دندانپزشکی تاثیر می گذارد.
  • ساختار و نحوه عملکرد دندان ها، دهان، فک و بافت های متصل شده، سلامت و بیماری، و چگونگی ارتباط این عوامل با وضعیت عمومی سلامت بدن و رفاه و آرامش عمومی.
  • روش ها و تکنیک های کلینیکی(بالینی)، به نحوی که فارغ التحصیلان موفق می توانند مشکلات، جراحت ها و بیماری های دندان ها، دهان، فک و بافت های متصل را یافته و جهت پیشگیری، دندان پزشکی در زمینه تشخیص و درمان را انجام دهند.
  • تجربه کلینیکی (بالینی) با شرایط زیر نظر بودن مناسب.

تحصیل رشته دندانپزشکی اسپانیا

در صورتی که قصد مهاجرت به اسپانیا و تحصیل تخصص دندانپزشکی در این کشور را دارید، بد نیست بدانید که دانشگاه llicenciaturadegree در رشته دندان پزشکی فارغ التحصیلان را به عنوان یک حرفه و شغل مجزا صلاحیت دار می کند. همانطور که در سایر زمینه های آموزش بهداشت نیز وجود دارد، دندانپزشکی به طور بالقوه دری به سوی تخصص بیشتر در حوزه آموزش، تحقیق و مدیریت عمومی و خصوصی در زمینه مراقبت های بهداشتی به عنوان یک فرد مستقل و تک  یا با همکاری دیگران باز می شود. مشخصات حرفه ای دندانپزشکی که با قوانین اتحادیه اروپا 78/687 / EC تایید صلاحیت شده، آشکار میکند که دندانپزشک باید صلاحیت لازم را برای انجام همه فعالیت های لازم برای پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری ها و مشکلات دندان، دهان، فک و بافت های متصل و در ادامه اقامت اسپانیا داشته باشد.

اهداف تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

اهداف تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

بنابراین، آموزش دندانپزشکی در UB جهت دستیابی به موارد زیر طراحی شده است:

  • افزایش آگاهی و پذیرش نیاز دائمی در جهت منافع بیشتر بیمار و مطابق با قوانین اخلاقی موجود عمل کردن
  • اطمینان حاصل شود که دانش آموختگان فارغ التحصیل دانش و مهارت کلینیکی(بالینی) را بدون زیر نظر بودن تمرین کرده اند و از محدودیت های خود، آگاهی دارند، دانستن زمانی که باید بیماران را به سایر متخصصان مناسب انتقال دهید.
  • اطمینان حاصل شود که دانش آموزان مهارت های حرفه ای، نظرات و رفتار را برای ایجاد تعامل مؤثر و مناسب با بیماران و همکاران به دست می آورند.
  • افزایش کسب دانش، مهارت و تفکر برای ترویج یادگیری همیشگی و اجازه دادن به فارغ التحصیلان برای دستیابی به پیشرفت حرفه ای مناسب.

این خلاصه تاریخی مختصر باید به توضیح ساختار و عملکرد دانشکده ما، جایی که ما دندانپزشکی را با توجه به دستورالعمل های تعیین شده در برنامه درسی فعلی آموزش می دهیم، بپردازد. به طور خلاصه این ها شامل تکمیل مجموع 375 اعتبار می شود، که 300 اعتبار اجباری مشترک و معمول برای همه دانشگاه های اسپانیا می باشد. 37.5 اعتبارات اختیاری و بقیه ی 37.5 درصد اعتبارات انتخابی آزاد هستند.

یک ویژگی خاص برنامه موسسه حقوقی میرداماد برای تحصیل در اسپانیا، نابرابری مقدار ساعات است که مقدار(از لحاظ زمانی) آموزش علمی معادل ده ساعت است که شاید جزو معایب زندگی در اسپانیا باشد، مقدار زمانی فعالیت پیشین بالغ به 15 ساعت و مقدار زمانی عمل بالینی 20 ساعت است.

در این باره وکلای موسسه ما به طور کامل شما را مشاوره می دهند، پس نگران نباشید و برای تعیین نوبت مشاوره و دریافت مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین ما تماس بگیرید.

اسکرول به بالا