تحصیل در دانمارک 2018

تحصیل در دانمارک 2018

بیش از 40 موسسه آموزش عالی جهت تحصیل در دانمارک 2018 وجود دارد که بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد را ارائه می دهند. سیزده مدرک دانشگاهی در تمام سطوح تحصیلی در رشته هنرهای زیبا، طراحی و معماری ارائه می شود. چهار تن از یازده کالج دانشگاهی مدرک کارشناسی ارشد و یکی از ده کالج تحصیلات عالی حرفه ای برنامه MBA را ارائه می دهد.

  فرم مشاوره تخصصی

   فرم مشاوره تخصصی

   شرایط تحصیل در دانمارک 2018

   تحصیل در دانمارک با استفاده از سیستم درجه سوم سه مدرک با درجه کارشناسی، استاد و تحصیل پزشکی در دانمارک را ارائه می دهد. چهار نوع موسسات آموزش عالی وجود دارد: دانشگاه ها، کالج های دانشگاهی، آکادمی های آموزش عالی و موسسات دانشگاهی که در زمینه هنر و معماری آموزش می دهند. همه نوع موسسات آموزش عالی می توانند مدرک کارشناسی ارشد خود را ارائه دهند با این حال، برخی از آن ها فقط رشته های کارشناسی را آموزش می دهند.

   آموزش در دانمارک 2018

   جهت مهاجرت به دانمارک برای تحصیل موسسات آموزش عالی تقریبا 200 مدرک کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی، در سراسر رشته های طبیعی، بهداشتی و علوم اجتماعی، فناوری، کسب و کار و اقتصاد و فناوری اطلاعات و همچنین علوم انسانی تدریس می کنند. علاوه بر این، دانش آموزان متوجه خواهند شد که یادگیری آن ها فراتر از کلاس درس است. معلمان در دانمارک بر این باورند که تجربه عملی و همچنین کلاس درس را درک می کنند و بسیاری از دوره های سخنرانی با تجارب زندگی واقعی از طریق شرکای صنعتی که مهارت های حل مسئله و مهارت های گروهی را آموزش می دهند، تقویت می شود.

    فرم مشاوره تخصصی

     فرم مشاوره تخصصی

     آموزش در دانمارک 2018

     هزینه تحصیل در دانمارک 2018

     هزینه تحصیل برای همه برنامه های کارشناسی ارشد در دانمارک برای دانشجویان کشورهای عضو شهروندی اتحادیه اروپا/ EEA رایگان است. دانش آموزان از کشورهای دیگر باید هزینه تحصیل در حدود 6،000 تا 16،000 € در سال پرداخت کنند. با این حال، بسیاری از بورس های تحصیلی و کمک های مالی از طریق برنامه های عمومی و موسسات عالی در دسترس هستند. برای مثال، برنامه Erasmus Mundus در دسترس همه دانش آموزان برای برنامه های خاص استادی است و بورس تحصیلی Fulbright برای دانش آموزان از ایالات متحده در دسترس می باشد. تقریبا تمام برنامه های کارشناسی ارشد دو ساله هستند.

     پذیرش تحصیلی در دانمارک 2018

     سال تحصیلی در دانمارک معمولا از اوایل سپتامبر تا پایان ماه ژوئن اجرا می شود و شامل دو ترم است، گرچه بعضی از مدارس به جای آن از چهار بخش استفاده می کنند. همه دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی در دانمارک برای اشتغال در این کشور می مانند، شرکت های دانمارکی به ویژه برای استخدام کاندیداها از افرادی که مهارت های خوب انگلیسی دارند استفاده می کنند. شهروندان شمالی (فنلاند، ایسلند، نروژ و سوئد) نیازی به ویزا، اجازه اقامت در دانمارک یا اجازه کار ندارند. اتحادیه اروپا/ EEA و شهروندان سوئیس نیازی به اجازه کار ندارند، اما باید یک گواهی ثبت نام برای کار بیش از سه ماه کسب کنند.

     دانش آموزان از دیگر کشورها نیاز به ویزای کاری دانمارک دارند. با این حال، پس از فارغ التحصیلی اجازه اقامت فعلی خود را می توان برای شش ماه تمدید کرد، که در این زمینه می توانید با مشاورین موسسه میرداماد به گفت و گو بنشینید.

      فرم مشاوره تخصصی

       فرم مشاوره تخصصی

       حتما بخوانید:  شرایط تحصیل دکتری در دانمارک

       مطالب مرتبط

       دیدگاهتان را بنویسید

       نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.