071-91009294  | 021-88724227  |

تجربه تحصیل در سوئیس

تجربه تحصیل در سوئیس

تجربه تحصیل در سوئیس

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

سوئیس، یکی از کشورهای پیشرو در جهان شناخته شده برای آموزش عالی با کیفیت است. هر ساله هزاران دانشجو سراسر جهان از تجربه تحصیل در سوئیس بهره می برند. به طور کلی، تحصیل در سوئیس به شما مهارت های پیشرفته ای می دهد، که برای حرفه آینده بسیار ارزشمند و همچنین به شما امکان می دهد تا در بسیاری از شرکت های بین المللی کار کنید.

شرایط و تجربه تحصیل در سوئیس

مهاجرت به سوئیس و هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی کاملا مقرون به صرفه است. هزینه های یک مدرک لیسانس بین 500 تا 2000 CHF در هر ترم است. دانشجویانی که در برنامه های کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند تقریبا 500تا 1600 CHF می پردازند. هر دانشجوی خارجی که در سوئیس بیش از سه ماه اقامت دارد، باید بیمه بهداشتی برای دانشجویان داشته باشد که با بیمه اساسی سوئیس (LAMal) مطابقت دارد.

فرصت های بورسیه تحصیلی بسیاری برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. هزینه آموزش سوئیس به طور قابل توجهی پایین تر از بسیاری از همتایان کشورهای اروپایی است. در حالیکه هزینه های کم تحصیل به اندازه کافی برای جلب دانشجویان بالقوه است. بورسیه های دولتی و دانشگاهی باعث می شود، سوئیس به یک مقصد عالی برای تحصیل باشد.

تحصیل در سوئیس

چه کسی نمی خواهد در کشوری تحصیل کند که در آن کیفیت زندگی یکی از بهترین ها در جهان است؟ سوئیس به عنوان یکی از بهترین مکان های زندگی به دلیل مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا، محیط اطراف زیبا، نرخ بیکاری پایین و گزینه های تحصیلی به شمار می رود.

تحصیل در سوئیس

شما احتمالا شنیده اید که سوئیس خانه بعضی از دانشگاه های برتر جهان است. بر اساس رتبه بندی دانشگاه های برتر جهان، شرایط پذیرش دانشگاه های سوئیس در بین 100 دانشگاه برتر در جهان قرار دارند. این دانشگاه ها عبارتند از:

  • موسسه فن آوری فدرال سوئیس در زوریخ
  • (ETHZ) موسسه تکنولوژی فدرال سوئیس در لوزان
  • (EPFL) دانشگاه بازل

برنامه های تحصیل در سوئیس

اگر شما مایل به تحصیل در سوئیس هستید، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، زیرا دانشگاه های سوئیس طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیلی را ارائه می دهند. برنامه های نوآورانه برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان طراحی شده و به آنها کمک می کند تا مرزهای خود را در مطالعه گسترش دهند. قطعا بزرگترین مزیت تحصیل و تابعیت سوئیس این است که شما با بسیاری از لهجه های مختلف روبرو می شوید.

آیا می دانستید که سوئیس دارای سه زبان رسمی (آلمانی، فرانسوی و ایتالیایی) است و آیا می دانستید که امکان دارد در تمام سه زبان رسمی تحصیل کنید؟ اگر چه زبان انگلیسی یکی از زبان های اصلی کشور نیست، اکثر دانشگاه ها برنامه های کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی ارائه می دهند.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در سوئیس را می توانید از مشاورین ما در موسسه میرداماد بخواهید، مشاورین ما به صورت کامل شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

اسکرول به بالا