مهاجرت کاری کانادا

نوا اسکوشیا کانادا از داوطلبان اکسپرس اینتری در قرعه کشی جدید دعوت می کند

نوا اسکوشیا کانادا از داوطلبان اکسپرس اینتری در قرعه کشی جدید دعوت می کند

کانادا کشوری مهاجر پذیر است که راه های بسیار زیادی برای مهاجرت دارد. افراد زیادی با راه های مختلف وارد کانادا می شوند. مهاجرت به کانادا علاوه بر راه های روتین و معمولی به روش های ویژه دیگری هم امکان پذیر می باشد. با این حال قوانین مهاجرتی به کانادا شرایط خاصی دارند و هر فرد باید بر مبنای این قوانین برای مهاجرت به کانادا و ایالت های مختلف آن اقدام نماید. به تازگی هم نوا اسکوشیا کانادا از داوطلبان اکسپرس اینتری در قرعه کشی جدید دعوت می کند.

نوا اسکوشیا کانادا از داوطلبان اکسپرس اینتری در قرعه کشی جدید دعوت می کند

برای مهاجرت به کانادا از راه های بسیاری می توان اقدام کرد. شما می توانید از راه هایی مانند کار در کانادا یا تحصیل در کانادا هم اقدام نمایید. با این حال روش های بسیار ویژه ای برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. به طور مثال شما می توانید از روش اکسپرس اینتری کانادا برای مهاجرت به این کشور هم استفاده کنید. در عین حال ایالت نوا اسکوشیا کانادا از داوطلبان اکسپرس اینتری در قرعه کشی جدید دعوت می کند.

در واقع نوا اسکوشیا دعوت نامه های جدیدی را برای درخواست نامزدی برای اقامت دائم کانادا از طریق جریان مهاجرت اولویت های بازار کار مرتبط با Express Entry در اول دسامبر صادر کرد. با این حال برنامه نامزد های نوا اسکوشیا (NSNP) مشخص نکرده است که چه تعداد دعوتنامه در قرعه کشی صادر شده است.

جریان اولویت های بازار کار به NSNP این امکان را می دهد تا در لیست فدرال Express Entry برای نامزدهایی که نیازهای بازار کار در استان را برآورده می کنند جستجو کند. قرعه کشی های گذشته برنامه نویسان و توسعه دهندگان رسانه ها ، کارگران صنعت خودرو و پرستاران را هدف قرار داده است. 

دعوت نامه های جدید نوا اسکوشیا

دعوت نامه های صادر شده در تاریخ ۱ دسامبر به کاندیدا های واجد شرایط Express Entry که از کارفرمای نوا اسکوشیا برای کار ماهر تمام وقت در نوا اسکوشیا پیشنهاد کار دارند ، ارسال شد. پیشنهاد کار باید برای مدت حداقل یک سال پس از صدور ویزای اقامت دائم باشد. اصطلاح “تمام وقت” به معنای کار در طول سال و حداقل ۳۰ ساعت در هفته است.

داوطلبان همچنین باید یک سال سابقه کار ماهر و مرتبط با شغل داشته باشند و دارای مدرک دیپلم متوسطه کانادا یا معادل آن باشند. نکته مهم تر این است که داوطلبان باید یک کپی از آزمون های زبان ، مدارک تحصیلی و پیشنهاد شغلی را با درخواست خود همراه داشته باشند. کسانی که دعوت نامه اکسپرس اینتری را دریافت می کنند سی روز فرصت دارند تا یک برنامه کامل را برای دولت ایالت نوا اسکوشیا ارسال نمایند.

دقت داشته باشید برای اینکه کاندیداها از طریق جریان اولویت های بازار کار برای نامزدی استانی از نوا اسکوشیا در نظر گرفته شوند ، ابتدا باید نامزدی در سیستم Express Entry داشته باشند. Express Entry برنامه های مربوط به اقامت دائم کانادا را از طریق سه برنامه مهاجرت فدرال برای متقاضیان مهاجرت به این کشور مدیریت می کند. 

حتما بخوانید:  شرایط اکسپرس اینتری کانادا 2019

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *