تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان

آموزش زبان مجاري در مجارستان

اموزش زبان مجاري در مجارستان

دانشگاه های مجارستان یکی از معتبر ترین و پرطرفدارترین دانشگاه ها در جهان است .کشور مجارستان با قدمتی 1100 ساله در اروپای مرکزی واقع شده و پایتخت آن شهر بوداپست می باشد. در ادامه ما مبحث اموزش زبان مجاري در مجارستان را مورد مطالعه قرار می دهیم.

آموزش زبان مجاري در مجارستان

 ثبت نام آنلاین کلاس ها در دو مرحله انجام می شوند:

 • انتخاب نوع دوره زبان (عمومی/تخصصی) تا پایان ترم

ثبت نام همیشه در ماه های اکتبر/مارچ برای ترم آینده باز می شود. ثبت نام برای ترم بهار 2016/2017 تا تاریخ 3 فوریه 2017 باز است. شما می توانید برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 • دانشجویان ELTE: ثبت نام برای دوره در سیستم آموزشی Neptun.

تمام دانشجویان ELTE:

در سیستم Neptun (سیستم آموزشی آنلاین) دوره های مجاری را جستجو کنید. زمان و مکان دوره ها را خواهید دید. دوره آموزشی را انتخاب کنید و ثبت نام خود را انجام دهید.

معمولا تحصیل در خارج از هرنوع که باشد حتی تحصیل  در آلمان به زبان انگلیسی و یا تحصیل دوره زبان در آفریقای جنوبی؛ دارای شرایط خاص به خود است که ای شرایط را جز از افراد با تجربه نمیتوان کسب کرد.

دوره های زبان مجاری

دوره های ترمیک و دوره های آماده سازی مرکز مطالعات بین الملل

 • مدرک: دوره بدون مدرک
 • طول دوره: 5/10/15 ماه
 • زبان تدریس: مجاری (با انگلیسی بعنوان زبان واسطه)
 • نوع آزمون: کتبی و شفاهی

اموزش زبان مجاري در مجارستان

دوره های زبان در مجارستان

دوره های ترمیک: ما دوره های زبان مجاری را در ترم های پاییز و بهار در هر سال تحصیلی ارائه می کنیم. دوره ترمیک برای آن دسته از دانشجویانی طراحی شده است که در دانشگاه Pecs در حال تحصیل هستند و یا هر کسی که علاقمند به یادگیری زبان مجاری است.

حتما بخوانید:  ویزای تحصیلی مجارستان

این دوره پایه و بنیان بسیار محکمی را برای مطالعات زبان مجاری دییگر در چهار درس دو طول یک هفته می سازد. هدف ما استفاده بهینه از محیط زبانی نیتیو است، بنابراین ما به مهارت های ارتباطی و پیشرفت آن بسیار اهمیت می دهیم.

ISC دوره ها را در گروه های کوچک (4 تا 10 دانشجو در یک گروه) در پنج سطح برنامه ریزی کرده است. برای دوره های ترمیک که 48 ساعت مکالمه دارد، دو کلاس 90 دقیقه ای در طول هفته برگزار می شود. دانشجویان ممتاز می توانند بصورت رایگان برای دوره Neptun درخواست دهند. شرایط تکمیل این دوره بصورت آزمون شفاهی و کتبی در انتهای ترم است.

دوره های آماده سازی زبان مجاری در مجارستان

1.مرحله مهم

برای زبان آموزان مبتدی طراحی شده است. اگر مهارت زبان مجاری شما پایین تر از سطح متوسط باشد (B1)، نیاز است که بطور خاص مهارت های شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن خود را تقویت کنید. کلاس های فعال با ارتباطات زیاد به شما کمک می کند تا به این سطح B1 برسید. دانشجویانی که در حال آماده سازی هستند و متقاضیانی که در سطح متوسط هستند، می توانند مطالعات خود را در سطح بالاتر ادامه دهند.

2.مرحله بالا

روی پیشرفت زبانی شما تمرکز دارد در حالیکه بیشتر شبیه به بافتار آکادمیک است. 400 ساعت آموزشی با تمرکز روی آموزش زبان به شما کمک می کند که به سطح بالاتر از متوسط B2  برسید. دانشجویانی که در حال آماده سازی هستند، و دانشجویانی که به این مرحله رسیده اند، می توانند مطالعات خود را در مرحله Gateway ادامه دهند.

حتما بخوانید:  مهندسی شیمی در مجارستان

3.مرحله Gateway

بطور خاص برای دانشجویانی طراحی شده است که مهارت های زبان مجاری خارق العاده ای دارند (به سطح B2 رسیده و یا در حال رسیدن هستند). دانشجویان این مرحله بعد از دریافت سطح B2  وارد این مرحله می شوند. 400 ساعت آموزش زبان مجاری بطور آکادمیک با آموزش دروس خاص رشته مورد نظر انجام می شود. بنابراین دانشجویان مهارت های زبانی خود را در حالیکه دانش خود را نسبت به رشته خود بالا می برند،  تقویت می کنند.

شرط ورود تحصیل زبان مجاری در مجارستان

دوره آماده سازی با یک آزمون تعیین سطح (کتبی یا شفاهی) شروع می شود بنابراین ما قادر هستیم که مرحله ای از مطالعات خوب را برای شما مهیا کنیم، و سپس دوره با آزمون شناخته شده زبان ECL در سطح پیشرفته انجام می شود. حتی دانشجویان متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی درمجارستان نیز گاها از این قواعد امتحانات تعیین سطح مستثنی نیستد.

 • هزینه ثبت نام: 150 یورو
 • هزینه ارسال مدارک: 100 یورو

شهریه آموزش زبان مجاري در مجارستاندوره های ترمیک برای دانشجویان سطح پیشرفته ای که از طریق سیستم Neptun و ISC ثبت نام کردند و برای داوطلبان و کارمندان تخفیفی قائل می شوند، لطفا با مشاورین تلفنی موسسه میرداماد در تماس باشید.

مهلت ارسال مدارک: 30 می برای دوره هایی که در آگوست و سپتامبر شروع می شوند، 30 نوامبر برای دوره هایی که در ماه فوریه آغاز می شوند.

کارشناسان و وکلای ما در موسسه حقوقی میرداماد شیراز آماده ارائه خدمات مشاوره ای و مشاوره تلفنی رایگان به شما متقاضیان محترم می باشند.

مطالب مرتبط

3 دیدگاه برای “آموزش زبان مجاري در مجارستان

 1. Avatar کریمی گفت:

  سلام خسته نباشید
  اگر دوره زبان مجاری رو در مجارستان بخونیم ایا میشه بعدش وارد دانشکاه شد وایا دانشگاه رایگانه ؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام تحصیل در دانشگاه های مجارستان اکثرا با زبان انگلیسی می باشد و‌ تحصیل رایگان نمی باشد.

  2. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام دوست گرامی با گذراندن دوره ی پریمدیکال بر اساس پایه زبان انگلیسی نیز شما می توانید پذیرش را دریافت نمایید و تحصیل بر پایه زبان مجاری رایگان نخواهد بود و مزید بر علت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *