071-91009294  | 021-88724227  |

اقامت دائم در انگلستان از طریق تحصیل

اقامت دائم در انگلستان از طریق تحصیل

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

تمام دانشجویان جهت اقامت دائم در انگلستان از طریق تحصیل باید معیارهایی را داشته باشنذ.اگر برای وضعیت ILR برای اجازه کار یا تحصیلات بالاتر تقاضا ارسال می کنند، باید حداقل 5 سال متدوام ساکن انگلیس باشند.

شرایط اقامت دائم در انگلستان از طریق تحصیل

تمام دانشجویان باید معیارهای خاص برای واجد شرایط بودن تحصیل در انگلستان ILR را به دست آورند. اکثر دانشجویان وقتی به انگلیس برای تکمیل تحصیلات خود می آیند، ویزای عمومی Tier 4 را دریافت می کنند. اگر دانش آموز زیر 16 سال باشد، ویزای عمومی کودک Tier 4 را دریافت می کند. بنابراین، هنگامی که آنها می خواهند ویزای دانشجویی خود را به اقامت دائم تغییر دهند باید معیارهایی را داشته باشند.

معیارهای اقامت در انگلستان

معیارهای اجباری جهت ویزای تحصیلی انگلستان جهت دانشجویان به شرح زیر است:

  • اگر برای وضعیت ILR برای اجازه کار یا تحصیلات بالاتر تقاضا ارسال می کنند، باید حداقل 5 سال متدوام ساکن انگلیس باشند. این دوره به عنوان دوره واجد شرایط شناخته شده است. با اینحال، این دوره به 2 سال هم کاهش می یابد، اگر دانشجوی مربوطه با یک شهروند انگلیسی ازدواج کند.
  • آنها باید در کشور خودکفا باشند. آنها باید در فعالیت های رسمی و حرفه ای مانند تحصیل و کار مشغول باشند.

معیارهای اقامت در انگلستان

زندگی و اقامت در انگلستان

در شرایط خاص، ممکن است از متقاضیان خواسته شود تا در آزمون “زندگی در انگلستان” شرکت کنند. این ارزیابی خاص برای تست دانش دانشجو درباره انگلستان، تاریخ، جغرافیا، سیاست های دولت و مشخصا مردم آن است.در طول اقامت موقت با ویزای دانشجویی، متقاضی مربوطه نباید هیچ کدام از قوانین مربوطه که توسط اداره مهاجرت کشور به او اعطا شده را نقض کند.برای اقامت در انگلستان، متقاضیان باید مهارت خود در زبان انگلیسی را نشان دهند. آنها باید در تست های تعیین سطح انگلیسی مانند B1, B2, C1  یا  C2واجد شرایط باشند. دانشجویان برای کاهش هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور می توانند اقدام به اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان نمایند؛ البته این امردر شرایطی قابل انجام است که متقاضیان شرایط لازم رای اخذ بورسیه را داشته باشند.

ممکن است شما مجاز به همراه آوردن اعضای خانواده (وابستگان) خود باشید. اما برای پی بردن به مدت زمانی که می توانید بمانید و کارهایی که نمی توانید انجام دهید راهنمای کامل را از مشاوران ارشد ما در موسسه حقوقی میرداماد بخواهید تا با مشورت اطلاعات دقیق تری در خدمت شما قرار دهند.

اسکرول به بالا